ستاره گابنی بوروسیا دورتموند از حضور مارکو رویس در این تیم حمایت کرد.

به گزارش مرور نیوز،  مارکو رویس ستاره اغلب مصدوم بوروسیا دورتموند در آستانه بازگشت به ترکیب تیمش است. در این بین بهترین گلزن یکی دو فصل اخیر این تیم معتقد است، بازگشت رویس از بند مصدومیت می‌تواند کمک کند تا بوروسیا دورتموند فصلی متفاوت را با حضور این  بازیکن گلزن آغاز کند.  

پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم گابنی دورتموند در خصوص مصدومیت مارکو رویس اظهارکرد: جای خالی رویس در تیم به شدت احساس می‌شود و ما برای حفظ کیفیت خوب خودمان به او نیاز داریم. همواره جویای احوال او هستم و امیدوارم هرچه زودتر آماده بازگشت به میادین شود. دورتموند با حضور او کیفیت بیشتری خواهد داشت. همه تیم منتظر بازگشت «مارکو» به میادین هستیم.

او در ادامه گفت: من همواره با مارکو در ارتباط هستم و اغلب با او صحبت می‌کنم. بارها به او گفتم که باید اعتماد به نفس خودش را در زمان مصدومیت حفظ کند و بالا ببرد. او به خوبی تمرین کرده است و فکر می‌کنم در صورتی که بازگشت خوبی از بند مصدومیت داشته باشد می‌تواند خیلی به ما کمک کند.  

دورتموند در این فصل شروع چندان خوبی را در بوندسلیگا نداشته است و با وجود افت بایرن مونیخ امتیازات زیادی را از دست داده و به همین خاطر از بین تیم های صدرنشین فاصله گرفته است.

اوبامیانگ درباره دورتموند و عدم ناامیدی این تیم از قهرمانی در بوندسلیگا ادامه داد: باید تاکید کنم که قهرمانی در بوندسلیگا سخت است اما می‌خواهیم آخر فصل هوادران را خوشحال کنیم. هدف دورتموند در امسال کسب یک جام است. در فصل گذشته برای ما خوب نبود و بدشانسی‌های زیادی آوردیم. امسال شرایط بسیار تغییر کرده است و برای هر سه جام می جنگیم. جام حذفی برای ما به نوعی طلسم شده است و باید این طلسم را بشکنیم. بوندس‌لیگا همانند یک ماراتون است؛ می خواهیم امسال چیزی کسب کنیم. ما از بوندسلیگا ناامید نمی شویم و می خواهیم تا پایان با قدرت در این رقابت ها ادامه دهیم و معتقد هستیم می توانیم بار دیگر به روند برد برگردیم.  

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز