زین الدین زیدان، سرمربی رئال، در نشست خبری امروز خود به دفاع از رونالدو برای دریافت توپ طلا پرداخت.

به گزارش مرور نیوز، درخشش مسی در یک ماه اخیر که با افت محسوس رونالدو در گلزنی همراه شده، جوی مساعد برای فوق ستاره آرژانتینی به وجود آورده است.

در بارسلونا معتقدند که توپ طلای 2016 باید به مسی برسد؛ اما رونالدو همچنان شانس اول محسوب می شود.

زیدان در نشست خبری بازی با آلاوس در مورد توپ طلا گفت:می دانم که عملکرد یک بازیکن در تمام سال لحاظ خواهد شد. مساله اینجاست که رونالدو همیشه خودش است. در تمام طول سال، چه به لحاظ درخشش فردی و چه به لحاظ موفقیت های تیمی، در سطح بسیار بالایی حضور داشته است.

مشکل اینجاست که هر زمان که او گل نمی زند، حاشیه های مختلفی ایجاد می شود. او در سال 2016 از هر لحاظ عالی بود. رونالدو مثل هر بازیکنی دوست دارد برنده توپ طلا شود و می داند که این جایزه، ثمره تلاش خودش و البته تلاش هم تیمی هایش است. او به وضوح، شایسته دریافت توپ طلا است.

 

استرس رونالدو برای گلزنی:او را پر استرس و عصبی ندیده ام؛ ولی می تواند از این قضیه که در چند بازی اخیر موفق به گلزنی نشده عصبانی باشد.

رونالدو دوست دارد گل بزند و این طبیعی است. او بازیکنی بی همتا است. رونالدو آنقدر روند ثابتی در گلزنی داشته که وقتی گل نمی زند، همه متعجب می شوند. او باید با این شرایط کنار بیاید و این چیزی مختص پدیده هاست

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز