هافبک تکنیکی و طراح سرخپوشان تبریزی حضور در تیم ملی را با توجه به شرایط موجود برای خودش تمام شده می داند و البته نمی خواهد این مساله را به منزله پایان امیدواری اش با تیم ملی کشورش بداند.

به گزارش مرور نیوز، محمد نوری که مدت هاست از لیست کارلوس کی‌روش دور مانده، با توجه به شرایط موجود و نگاه سرمربی تیم ملی به بازیکنان جوان، کار خود را در تیم ملی پایان یافته می داند و دیگر امیدی به حضور در جمع سفیدپوشان ندارد. او در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص شرایط تراکتورسازی بعد از صدرنشینی و دیدار برابر ملوان در جام حذفی صحبت کرد که در ادامه می خوانید.

نوری در خصوص دیدار روز گذشته تیمش برابر گسترش فولاد گفت: بازی خوبی بود و مقابل تیم خوبی قرار گرفته بودیم که فوتبال خوبی را به نمایش می گذارد و با پرس و هجوم بابرنامه اش کار را سخت می کرد. با این حال ما بعد از دو تساوی تحت فشار قرار داشتیم و به این پیروزی نیاز داشتیم. کسب پیروزی کمک بزرگی به تیم ما کرد و امیدوارم این مسیر را همینطور ادامه دهیم.

وی ادامه داد: امیدوارم این تعطیلات روی شرایط بدنی ما تاثیر داشته باشد و بعد از این تعطیلات مسابقات پرفشار برگزار می شود و تیمی که نیمکت قدرتمند و آماده داشته باشد می تواند در ادامه مسیر مسابقات موفق عمل کند و این کار سختی را در این تعطیلات به دنبال دارد و باید برنامه ریزی مناسبی صورت گیرد.

تراکتورسازی این هفته در جام حذفی در انزلی مهمان ملوان خواهد بود. نظر نوری در خصوص این بازی: بازی های جام حذفی شرایط خاص خودش را دارد و با 5-6 بازی می توانیم سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنیم و روی آن تمرکز داریم. ملوان تیمی خوبی است که از بازیکنان جوان و باانگیزه ای برخوردار است و مربی این تیم نیز آقای مایلی کهن است که باتجربه بالا شرایط خوبی برای این تیم ایجاد کرده است و کار سختی پیش روی ماست.

نوری در خصوص مشکلاتی که بین طرفداران دو تیم تراکتورسازی و ملوان طی سال های گذشته وجود داشته و شرایط آن در این بازی گفت: من در جریان این مشکل نیستم و اما فوتبال است و ما با تمام وجود و انگیزه می رویم تا صعود کنیم. جام حذفی جام شگفتی است و غفلت مساوی با حذف است و ما نمی خواهیم این فرصت را از دست دهیم.

هافبک سابق پرسپولیس که در این بازی از سوی قلعه نویی در ابتدای نیمه دوم خارج شد، مصدومیت را دلیل آن می داند و در این باره توضیح داد: هفته گذشته با توجه به مصدومیت تمرین نکرده بودم و تنها با دو جلسه تمرین مهیای این بازی شده بودم. بین دو نیمه آقای قلعه نویی گفت نمی خواهم ریسک کنم تا مصدومیتم تشدید شود. تیمی یکدل و متحد هستیم که هدف بزرگی داریم. در این مسیر نیاز به بازیکنان آماده دارد و بعد از بازی با ملوان فیزیوتراپی خواهم کرد تا مصدومیتم برطرف شود.

وی در خصوص صدرنشینی سرخپوشان تبریزی در پایان هفته دهم نیز گفت: این صدرنشینی که کاذب است. اصلا در این مقطع مهم نیست و مهم تیمی است که در پایان فصل جام را کسب کند. تیم ما پتانسیل و لیاقتش را دارد و ما هدفی داریم که آن را دنبال می کنیم و سعی می کنیم قوی تر مسیر را پشت سر بگذاریم.

نوری که مدت هاست نامش در لیست تیم ملی قرار نگرفته در این خصوص گفت: تیم ملی جوان شده و جزو برنامه هایم نیست و تمرکزم روی باشگاه است و آرزوی موفقیت می کنم برای تیم ملی و امیدوارم جوانان طی سال های آینده نیز موفق باشند. خداحافظی نکردم اما با این شرایط میانگین سنی تیم ملی پایین آمده و پایین تر هم می آید و آقای کی روش روی بازیکنان جوان نظر دارد و این شرایط را برایم سخت می کند. ما هم هر موقع تیم ملی بخواهد در خدمت هستم اما با این شرایط بعید می دانم بازیکنی مثل من را به تیم ملی دعوت کند. من فوتبالیستم و آرزویم حضور در تیم ملی است و البته با شرایط موجود بعید است.

او در خصوص مصدومیت سخت سینا عشوری که باعث دوری او تا پایان فصل شده نیز برای هم تیمی اش آرزوی سلامتی کرد و گفت: مصدومیت جزیی از فوتبال است و آقای عشوری در صحنه ای عادی این مصدومیت ناخوشایند برایش به وجود آمده و برایش آرزوی سلامتی می کنم و او بازیکن تاثیر گزار تیم ما بوده و همه منتظر بازگشت او هستیم و باشگاه مسلما از او حمایت می کنند و با روحیه ای که این بازیکن دارد مطمئن هستم به زودی به تیم بازخواهد گشت. او مهره تاثیرگزاری است که امیدوارم تا پیش از پایان فصل شرایط بازگشت را کسب کند.

محمد نوری در پایان این گفتگو برای امید ابراهیمی، هافبک استقلال که در غم از دست دادن پدرش به سر می برد آرزوی صبر کرد: جا دارد تسلیت بگویم به خانواده آقای ابراهیمی و امیدوارم خدا به آنها صبر بدهد و خودم را در غم شان سهیم می دانم. در ضمن جا دارد به خانواده دکتر خانبانی نیز تسلیت بگویم و برای شان آرزوی صبر دارم.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز