بارسلونا فردا در نوکمپ در شرایطی به مصاف گرانادا خواهد رفت که این روزها همچنان درگیر حاشیه های مربوط به بازی با والنسیا است.

به گزارش مرور نیوز، جنجال های پیش آمده در پایان بازی با والنسیا هنوز هم ادامه دارد.

شادی بازیکنان بارسا پس از گل شدن پنالتی مسی، باعث تحریک هواداران والنسیا و  پرتاب اشیای مختلف به سمت بازیکنان بارسلونا شد. اظهارنظر رئیس اتحادیه لالیگا که رفتار بارسایی ها را تقبیح کرده بود نیز واکنش تند مدیران بارسلونا را در پی داشت.

لوئیس انریکه در نشست خبری بازی با گرانادا در همین رابطه گفت:« به بیانیه باشگاه بسنده می کنم و فکر می کنم موضع ما در این زمینه روشن است. خوب یا بد، ما دیگر به این مسائل عادت کرده ایم و این هم یکی مثل بقیه!

نمی خواهم بنزین روی آتش بریزم؛ اما آمارها نشان می دهند که بارسلونا همیشه فیرپلی را رعایت کرده و در زمینه اخلاق ورزشی، جزو بهترین ها بوده است. همواره کمترین کارت قرمز را گرفته ایم و این ارزش های والای بارسلونا را نشان می دهد. کسی نمی تواند از این منظر بارسلونا را زیر سوال ببرد.

برابر والنسیا نه کسی را مضروب کردیم و نه به کسی لگد زدیم. در حال حاضر فقط به بازی فردا فکر می کنم و معتقدم حاشیه های اخیر کوچکترین تاثیری در روند ما نخواهند داشت.»

وضعیت مصدومان در آستانه بازی برگشت با سیتی:« رافینیا و سیله سن، از نظر تیم پزشکی مشکلی برای بازی ندارند؛ ضمن اینکه آردا نیز می تواند به بازی با سیتی برسد.»

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز