ستاره پیشین خط میانی بایرن مونیخ به انتقاد از رناتو سانچس پسر طلایی فوتبال اروپا در سال 2016 پرداخت.

به گزارش مرور نیوز،  رناتو سانچس پدیده فوتبال پرتغال که با این تیم به قهرمانی در یورو 2016 رسید، در بایرن مونیخ نیز عملکرد خوبی از خود نشان داده است ولی ستاره سابق خط میانی این تیم به انتقاد از سبک بازی رناتو پرداخت.

مهمت شول درباره رناتو سانچس گفت: سبک بازی رناتو را دوست ندارم و معتقد هستم او به زمان بیشتری نیاز دارد تا با سطح بالای فوتبال حرفه ای آشنا شود. بایرن در دفاع و هافبک دفاعی عملکرد خوبی دارد ولی جلوتر از آنها، رناتو قرار دارد که خیلی توپ را نگه می‌دارد و بازی مستقیم انجام نمی دهد. او زمان بازی را می کشد. رناتو باید زودتر تصمیم بگیرد و ایده روشنی داشته باشد. غیر از رناتو بازیکنانی چون کینگزلی کومان و گرین نیز زیاد در جریان بازی قرار ندارند و سبک بازی که ارائه می کنند، متفاوت از چیزی است که بقیه بازیکنان بایرن دارند.  بقیه بازیکنان بایرن سرعت خوبی دارند.

مهمت شول در ادامه گفت‌: از بازیکنانی که از آکادمی بایرن مونیخ به تیم اصلی می رسند، خیلی خوشم می‌آید و دوست دارم بازیکنان بیشتری را در بایرن ببینم ولی گرین نیاز به زمان بیشتری دارد تا مثل یاشوا کیمیش، به بازیکن اصلی بایرن تبدیل شود. فکر نمی کنم در حال حاضر بازیکنانی چون رناتو و کومان و همچنین گرین، این توانایی را داشته باشند تا جانشین بازیکنانی چون فرانک ریبری و آرین روبن شوند. مطمئن هستم در آینده نزدیک نیز این اتفاق رخ نخواهد داد.

بایرن مونیخ فردا (شنبه) باید در بوندسلیگا برابر آوگسبورگ قرار بگیرد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز