سرمربی تیم فوتبال فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه یک بازی 6 امتیازی را پیروز شدند، می‌گوید روی سرمربی فشاری همانند فشار قبر وجود دارد.

به گزارش مرور نیوز، تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در دیدار هفته دهم خود در لیگ برتر فوتبال ایران موفق شد با نتیجه دو بر صفر استقلال خوزستان را شکست بدهد. 

مجتبی حسینی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان گفت: این یک بازی 6 امتیازی بود. می‌دانستیم بازی سختی است. مقابل تیمی بازی کردیم که به فکر ضد حمله بود ولی ما این سیستم را بستیم و منتظر تک فرصت‌ها باقی ماندیم و از آن استفاده کردیم. در نیمه دوم فرصتی به تیم استقلال خوزستان ندادیم و این مهم‌ترین کاری بود که انجام دادیم. ذوب آهن در این دیدار خوب بازی کرد و تیم خوبی نشان داد. ان‌شاءالله این روند ادامه پیدا می‌کند. از مدیریت و تماشاگران هم تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان در پاسخ به این سوال که آیا بعد از حضور در تیم ذوب آهن به عنوان سرمربی فشارها بر روی شما بیشتر شده است یا خیر نیز اظهار کرد: فوتبال به گونه‌ای است که فشار زیادی روی سرمربی وجود دارد. سرمربی فشار قبر را تحمل می‌کند و فشارها روی من هم زیاد است.

حسینی درباره تفاوت ساختار دفاعی ذوب آهن در زمان گل‌محمدی و زمان خودش نیز گفت: روی ساختار دفاعی چه در زمان گل‌محمدی و چه در زمان خودم کار کردیم. مدافعان وسط ما، مدافعان جوان و خوبی هستند. اشتباهات همیشه وجود دارد و ما سعی می‌کنیم به همه فرصت بازی بدهیم. در کل امروز در بخش دفاع خوب بودیم.

وی در پاسخ به این سوال که ذوب آهن چه زمانی در نتیجه‌گیری به ثبات می‌رسد هم بیان کرد: کارمان را انجام می‌دهیم. تیم ما جوان است و امسال چند بازیکن مطرح ما از تیم جدا شدند. همچنین قاسم حدادی‌فر، مصدوم بزرگ تیم ماست. با این حال همه زحمت می‌کشند و باشگاه هم کمک می‌کند. امیدوارم که در ادامه فصل بهتر شویم.

مجتبی حسینی درباره اظهار نظر مربی تیم استقلال خوزستان که گفته بود بازی را به کاشته رجب‌زاده باختند هم گفت: همیشه به حریف احترام می‌گذارم. چه زمانی که ببازم و چه زمانی که برنده باشم. استقلال خوزستان از تیم‌های خوب ایران و قهرمان فصل پیش است. مهدی رجب‌زاده نیاز به صحبت ندارد و خودش را در فوتبال ایران نشان داده است. نکته مهم درباره ذوب آهن این است که ما یک تیم هستیم و همه زحمت می‌کشیم.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز