در ادامه مسابقات بین‌المللی بدمینتون مجارستان تیم دو نفره بانوان کشورمان راهی مرحله یک هشتم نهایی شد.

به گزارش مرور نیوز، در ادامه مسابقات بین المللی بدمینتون  مجارستان ثریا آقایی و سارا دلاوری در جدول اصلی و در رقابت‌های دونفره بانوان با پیروزی مقابل تیم دونفره بانوان مجارستان و با نتیجه 3 بر صفر به مرحله یک هشتم نهایی این پیکارها راه یافتند.

در بخش انفرادی بانوان نیز روز گذشته یسری‌ بیگی ملی‌پوش کشورمان در اولین دیدار خود در برابر حریف سوئدی بازی را با نتیجه 3 بر صفر واگذار کرد و از دور رقابت های یک‌نفره حذف شد.

همچنین سارا دلاوری در اولین دیدار رقابت های یک‌نفره در مقابل بدمینتون باز مجارستانی بازی را با نتیجه 3 بر یک واگذار کرد و از دور رقابت‌های یک‌نفره بانوان کنار رفت.

ثریا آقایی نیز در دور اول با نتیجه 3 بر یک برابر آنا ستینا از اسلواکی مغلوب شد.

در رقابت‌های دونفره، تیم دونفره سروش اسکندری و فرزین خانجانی در مصاف با تیم دونفره دانمارکی و در جدول اصلی این دیدار را با نتیجه 3 بر صفر واگذار کردند و از دور رقابت های دونفره مردان حذف شدند.

همچنین سروش اسکندری با نتیجه 3 بر یک به حریف لهستانی خود بازی را واگذار کرد و از دور رقابت‌های یک‌نفره حذف شد.

مهران شهبازی در اولین دیدار خود در مصاف با حریف مجارستانی توانست وی را با نتیجه 3 بر صفر شکست دهد و راهی دور دوم شود، وی در ادامه با برتری 3 بر یک برابر حریف اسلواکی  راهی دور سوم شد اما با شکست برابر حریف هندی، نایب قهرمان جوانان جهان از دور رقابت‌ها کنار رفت.

فرزین خانجانی دیگر ملی‌پوش بدمینتون کشور در اولین دیدار خود در قسمت یک‌نفره به مصاف حریف آلمانی رفت و توانست حریف خود را با نتیجه 3 بر یک شکست دهد و راهی دور دوم شود. وی در ادامه با حریف لهستانی روبرو شد و بازی را با نتیجه 3 بر صفر به بدمینتون باز لهستانی واگذار کرد و از دور رقابت‌های یک‌نفره حذف شد.

مسابقات بین المللی بدمینتون مجارستان در روزهای 6 تا 10 آبان ماه جاری و با شرکت 22 کشور بلژیک، اسپانیا، کروواسی، انگلیس، دانمارک، هند، سوئیس، جمهوری چک، اسلواکی، پرتغال، فنلاند، فرانسه، لهستان، اسکاتلند، ایران، صربستان، ایتالیا، اتریش، اسلوونی، روسیه، رومانی و مجارستان  در قسمت یک‌نفره و دونفره برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز