رئیس دپارتمان داوران می‌گوید داورانی که نتوانند قضاوت عادلانه و قانونی داشته باشند، قطعاً جایگاه خود را از دست خواهند داد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، حسن کامرانی‌فر با اشاره به وضعیت داوران گفت: بعضی از داوران وظایف خود را که تلاش در زمین مسابقه برای اجرای صحیح قوانین داوری است را فراموش کرده‌اند. برخی داوران بر این تصور هستند که در هر شرایطی در لیگ برتر قضاوت خواهند کرد. داوران مطمئن باشند در صورتی که نتوانند قضاوت عادلانه و قانونی داشته باشند، همانند تیم‌های سقوط کننده به لیگ‌های پایین‌تر خواهند رفت و این شامل هر داوری در هر جایگاهی و با هر سابقه‌ای خواهد شد.

وی تصریح کرد: داوران به هیچ فردی و یا تیمی وابستگی ندارند، پس به دور از نتایج و اتفاقات هفته‌های گذشته باید با شجاعت کامل داوری کنند. 

رئیس دپارتمان داوری به آن دسته از داورانی که در زمین مسابقه تحرک کمی دارند و از صحنه‌های بازی دور می‌مانند، هشدار داد و گفت: در صورتی که این داوران توانایی آمادگی جسمانی خود را بهبود نبخشند، قطعاً داوران جوان و با انگیزه به‌زودی جایگزین آنها خواهند شد. داوران باید برای بهتر بودن و حفظ جایگاه خود، بیشتر تلاش کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز