هف سمنان در حال حاضر صدر جدول لیگ دسته دو دروه سوم را از آن خود کرده تا به عنوان صدر نشین به مرحله دوم صعود و راهش را برای لیگ یکی شدن هموار کند.

اسماعیل حلالی سر مربی تیم هف سمنان در خصوص وضعیت تیمش به خبرنگار مرور نیوز گفت: در حال حاضر وضعیت خوب است و شرایط مطلوبی در باشگاه حاکم است بچه ها هم روز به روز پیشرفت می کنند. از نظر من هنوز تیم فاصله زیادی با ایده آل من دارد باید هفته به هفته پیش برویم تا بتوانیم به لیگ یک صعود کنیم من فوتبال را طوری نگاه می کنم که تا لحظه آخر لیگ انگار همه بازی ها برایمان فینال است.

وی در ادامه افزود: بیشتر فوتبالیست هایمان بعد از دوران فوتبالی به سمت مربیگری رو می آورند که در اکثر آنها مربیان کار را در نیمه راه رها می کنند به دلیل اینکه نمی خواهند کار را از پایه شروع کنند. من از آسیا ویژن شروع به مربیگری کردم و در حال حاضر در لیگ دو سکان دار تیم صدر جدولی هستم به جرات می توانم بگویم که کار در لیگ دو به مراتب سخت تر از لیگ برتر است زیرا بازیکنان نسبت به لیگ یک و برتر آماتور تر هستند و داوران تجربه کافی را ندارند این مسائل باعث می شود تا شرایط مربیگری در لیگ دو سخت تر شود.

حلالی در مورد بالا رفتن سطح کیفی فوتبال در لیگ دو خاطر نشان ساخت: متاسفانه بعضی از دوستان و همکاران من نسبت به سطح بازی و روند رو به رشد آن اهمیت نمی دهند و فقط نتیجه برایشان مهم است همین دلیل کافی است که دیگر در زمین، فوتبال نبینیم و فقط شاهد این باشیم که چه تیمی 3 امتیاز کسب می کند. این دلیل باعث می شود علاوه بر فوتبال کیفیت بازی فوتبالیست هم کم شود.

سرمربی هف سمنان در پایان خاطر نشان ساخت: من از همینجا می گویم که قول صعود به هیچ کس نمی دهم اما تمام تلاشم را میکنم تا تیم را به لیگ یک صعود کنیم. هر مربی که بگوید من قول صعود می دهم این کاره نیست زیرا فوتبال تنها ورزشی است که ضعیف هم شانس برد دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز