مدافع ایتالیایی نیمکت‌نشین تیم فوتبال منچستریونایتد، بار سفر برای بازگشت به وطنش را بسته است.

به گزارش مرور نیوز، به نقل از سایت تریبال‌فوتبال، متئو دارمیان، مدافع ایتالیایی منچستریونایتد قصد دارد به سری A برگردد و دوران بازیگری‌اش را در ایتالیا بگذارند.

از پایان فصل گذشته و زمانی که ژوزه مورینیو هدایت من‌یونایتد را برعهده گرفت، دارمیان به یکی از بازیکنان مازاد شیاطین سرخ تبدیل شد که فرصت زیادی برای رفتن به میدان به دست نیاورد.

این‌ طور که پیداست دفاع راست ایتالیایی شیاطین سرخ جایی در برنامه‌های آقای خاص ندارد و او به این نتیجه رسیده که ماندن در اولدترافورد برای او تنها وقت تلف کردن است.

طبق ادعای شبکه TMW مدافع ایتالیایی شیاطین سرخ بار سفر برای بازگشت به وطنش را بسته و قبول کرده است که از ماه ژانویه سال 2017 دوران بازیگری‌اش را در اینتر ادامه دهد، البته هنوز مشخص نیست که برنامه نراتزوری برای جذب دارمیان، به خدمت گرفتن او به عنوان بازیکن قرضی است یا عقد یک قرارداد قطعی.

با مشخص شدن برنامه آقای خاص برای کنار گذاشتن مدافع پیشین تورینو از فهرست بازیکنان ترکیب اصلی‌ من یونایتد، اینتر اولین تیمی بوده است که برای خرید این بازیکن 26 ساله ابراز تمایل کرده است. دارمیان را لوئیز فن‌خال 18 ماه پیش، به اولدترافورد برد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز