سرمربی لیورپول بعد از صعود تیمش به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، گفت‌: من فکر می‌کنم منچسترسیتی بهترین تیم جهان در حال‌ حاضر است ولی از همان اول این را می دانستم که توانایی شکست دادن این تیم را داریم.

به گزارش مرور نیوز به نقل از ساکرنت، لیورپول دیشب (سه‌شنبه) در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف منچسترسیتی رفت و توانست با نتیجه‌  2 بر یک منچسترسیتی را شکست داد تا در مجموع دو بازی رفت و برگشت 5 بر یک راهی مرحله بعدی شود.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول بعد از صعود تیمش به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، گفت‌: من فکر می‌کنم منچسترسیتی بهترین تیم جهان در حال‌ حاضر است  ولی از همان اول این را می دانستم که توانایی شکست دادن این تیم را داریم. خوشحال هستم که توانستیم به این مهم دست یابیم.

سرمربی آلمانی لیورپول همچنین ‌اضافه کرد: شاید کمتر کسی فکر می‌کرد ما بتوانیم در هر دو بازی رفت و برگشت این تیم را شکست دهیم. با شایستگی موفق به صعود به نیمه نهایی شدیم. حالا ما هم جاه طلبی داریم و نسبت به گذشته با تجربه‌تر شده‌ایم. اعتماد به نفسمان بالا رفته و می‌خواهیم به این موفقیت ادامه‌ دهیم.

وی در پایان صحبت‌های خود، بیان‌ کرد: وقتی به من گفتند که رم صعود کرده است باور نکردم و فکر کردم که شوخی است. در حال‌ حاضر رم هم که به نیمه نهایی آمده است تیم با کیفیتی است. باید ببینیم دو تیم دیگر این مرحله چه تیم‌هایی هستند تا بتوان درباره این مرحله قضاوت کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز