سرمربی اسپانیایی به تمجید از رحیم استرلینگ پرداخت و گفت‌: استرلینگ یک بازیکن کاملی است. او از سرعت و جنگندگی بالایی برخوردار است اما باید خودش را بهتر از این هم کند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از ساکرنت، منچسترسیتی صدرنشین لیگ برتر فوتبال انگلیس دیشب (شنبه) موفق شد با نتیجه‌ ۳ بر یک تاتنهام را شکست دهد تا قهرمانی این تیم در لیگ برتر عملا ولی نه روی کاغذ قطعی باشد.

پپ گواردیولا بعد از پیروزی با ارزش در زمین تاتنهام گفت‌: اگر ما در حال‌ حاضر ۸۷ امتیاز داریم و پنج بازی هم باید انجام دهیم به این خاطر است که فوق‌العاده‌ و بی‌نقص ظاهر شدیم. وقتی برخی مردم می‌گویند ما به خاطر نتایج هفته‌ گذشته ناکام بوده‌ایم چیزی از فوتبال نمی‌دانند. لیگ قهرمانان اروپا هفت بازی است. شما می‌توانید به راحتی قهرمان این رقابت‌ها شوید. ولی لیگ هر سه روز یک بار است و تقریبا ۹ یا ۱۰ ماه به طول می‌انجامد. ببخشید که این را می‌گویم  ولی این لیگ برای ما اهمیت بسیار بیش‌تری دارد، چون ما در چندین ماه توانستیم موفقیت خودمان را اثبات کنیم.

سرمربی ‌اسپانیایی منچسترسیتی در ادامه‌ صحبت‌هایش به تمجید از رحیم استرلینگ پرداخت و گفت‌: استرلینگ یک بازیکن کاملی است. او از سرعت و جنگندگی بالایی برخوردار است اما باید خودش را بهتر از این هم کند. رحیم بازیکنی است که شانس‌های زیادی برای گلزنی ایجاد می‌کند. من آینده بسیار درخشانی را برای او می‌بینم و فکر می‌کنم که او در آینده بازیکن مهمی شود.

منچستریونایتد تیم دوم لیگ برتر باید امروز (یک‌شنبه) در خانه به مصاف تیم قعرنشین وست برومویچ برود. شاگردان ژوزه مورینیو در صورت کسب سه امتیاز این مسابقه می‌توانند اختلاف‌شان را با منچسترسیتی بار دیگر به ۱۳ امتیاز کاهش دهند و این‌ در حالی است که فقط پنج بازی دیگر این دو تیم پیش رو دارند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز