کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان و مدیر آکادمی فوتبال کیا، توضیحاتی در خصوص فعالیت‌های این آکادمی ارائه کرد.

به گزارش مرورنیوز،  فعالیت‌های آکادمی کیا که با مدیریت مهدی مهدوی‌کیا، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان انجام می‌شود، سؤالاتی را به‌دنبال داشته است. مهدی مهدوی‌کیا در مورد فعالیت این گروه توضیحاتی ارائه کرد. وی در این خصوص گفت: بسیاری از شما عزیزان نگران آینده ورزشی این بچه‌ها و گرفتار نشدن آنها در بحث دلالی فوتبال هستید.

لازم دیدم چند نکته‌ای را در این زمینه خدمت‌تان عرض کنم:

«هر بازیکنی که در آکادمی کیا پذیرفته می‌شود والدینش با علم به کار صحیح و اصولی در زمینه آموزش فوتبال و با رضایت قلبی تا سن 18 سالگی کلیه فعالیت‌های ورزشی فرزند خود را به آکادمی کیا می‌سپرد تا خللی در روند آموزش تا این سن به‌وجود نیاید و پس از آن کلیه مشاوره‌ها و انتقال‌های داخلی و خارجی توسط بهترین مشاوران و کارشناسان که در فوتبال دنیا دارای اعتبار هستند، انجام خواهد شد.

به لحاظ کارشناسی و تخصصی بودن این کار خانواده‌ها با توجه به رابطه عمیق عاطفی که بین بازیکنان و آکادمی کیا و والدین آنها وجود دارد، کلیه موارد را به آکادمی کیا سپرده‌اند تا بهترین تصمیم برای این بازیکنان گرفته شود و مطمئن باشید که پول در درجه اول و اولویت این بچه‌ها نخواهد بود و همان‌طور که خود من در سن 20 سالگی از میلیون‌ها دلار چینی‌ها گذشتم تا با ماهی بیست هزار مارک در آلمان بازی کنم، برای این بچه‌ها که به مانند فرزندان خودم هستند، بهترین تصمیم گرفته خواهد شد. زمانی فرا می‌رسد که این آکادمی در سطح اول فوتبال ایران به لطف پروردگار حضور پیدا می‌کند.

در آخر برای چندمین بار به دوستان‌مان توصیه می‌کنم که به فرزندان این سرزمین فوتبال صحیح همراه با رقابت سالم و جوانمردانه در زمین فوتبال را آموزش دهید و نگران قراردادهای بازیکنان کیا و آینده آنها نباشید، چون خود من این مهم دغدغه شب و روزم است.»

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز