سرمربی رئال مادرید درباره هافبک ‌اسپانیایی تیمش گفت‌: او همیشه برای ما بازیکن مهمی بوده است. ایسکو بازی خوبی را به نمایش گذاشت و به خاطر گلزنی‌اش خوشحالم چون او به گلزنی نیاز دارد.

به گزارش مرور نیوز ‌به نقل از آس،در هفته‌ سی و دوم لالیگا رئال مادرید یک‌شنبه شب به مصاف مالاگا رفت و توانست حریف را دو بر یک شکست دهد. زین‌ الدین زیدان پس از بازی گفت‌: به خاطر عملکرد خوب شاگردانم می‌توانم خوشحال باشم. با احترام به حریف بازی جدی را به نمایش گذاشتیم. ما به این پیروزی نیاز داشتیم چون از شکست مقابل یوونتوس در هفته‌ گذشته خوشحال نبودیم. تنها از صعودمان خشنود بودیم. باید این شرایط را عوض می‌کردیم و این اتفاق افتاد.

ایسکو برابر مالاگا درخشید و علاوه بر گلزنی یک پاس گل نیز داد. سرمربی رئال مادرید درباره هافبک ‌اسپانیایی تیمش گفت‌: او همیشه برای ما بازیکن مهمی بوده است. در این فصل نسبت به سال گذشته دقایق زیادی به او فرصت بازی دادم. ایسکو بازی خوبی را به نمایش گذاشت و به خاطر گلزنی‌اش خوشحالم چون او به گلزنی نیاز دارد. مادرید خانه او است. از او در ورزشگاه مالاگا استقبال خوبی شد چون شایسته‌اش بود. او پیش از این بازیکن مهمی برای مالاگا محسوب می‌شد و اکنون بازیکن مهمی برای ماست.

زیدان در ادامه‌ به عملکرد کریم بنزما اشاره کرد و گفت‌: او دوست دارد گلزنی کند. بنزما بازیکن خوبی است که با دیگر هم تیمی‌هایش به خوبی همکاری می‌کند و دیشب فرصت‌هایی برای گلزنی داشت ولی باید صبور باشد. امسال از لحاظ گلزنی شرایط برایش کمی پیچیده شد. من نیز دوست دارم که او گلزنی کند. با این حال این اتفاق خواهد افتاد و او باید به تلاشش ادامه‌ دهد.

سرمربی فرانسوی درباره نبود برخی از بازیکنان در این بازی اظهار کرد: برخی از بازیکنان در مادرید ماندند تا خود را برای نیمه نهایی آماده کنند. ما به همه بازی‌های باقی‌ مانده در این فصل فکر می‌کنیم و به همین خاطر چنین تصمیمی گرفتیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز