نماینده وزن 59+ کیلوگرم تیم ملی کاراته دختران گفت: مسابقات پیش رو بهترین فرصت برای حضور در المپیک آرژانتین است و تقریبا به 70درصد آمادگی رسیده‌ایم

به گزارش مرور نیوز، علاوه بر مسابقات قهرمانی آسیا ما رقابت‌های کاراته‌وان بلغارستان و کرواسی را پیش رو داریم که این رقابت‌ها بهترین فرصت است تا بتوانیم شانس خود را برای حضور در المپیک آرژانتین امتحان کنیم

نگین آلتونی؛ در پاسخ به این سوال که شرایط اردوی تیم ملی جوانان پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا به چه صورتی است، اظهار داشت: خوشبختانه اردوی تیم ملی کاراته در شرایط خوبی پیگیری می‌شود؛ تقریبا به 70 درصد آمادگی رسیده‌ایم. انشاءالله در دو مرحله اردوی باقیمانده بتوانیم به 100 درصد آمادگی برسیم و در آماده‌ ترین شرایط راهی مسابقات قهرمانی آسیا شویم.

وی در ادامه صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد: علاوه بر مسابقات قهرمانی آسیا ما رقابت‌های کاراته‌ وان بلغارستان و کرواسی را پیش رو داریم که این رقابت‌ها بهترین فرصت است تا بتوانیم شانس خود را برای حضور در المپیک آرژانتین امتحان کنیم. انشاالله با کسب سهمیه المپیک در این مسابقات بتوانیم امسال در المپیک جوانان آرژانتین حضور داشته باشیم.

نماینده وزن مثبت 59 کیلوگرم تیم ملی جوانان دختران در پاسخ به این سوال که آیا تجربه حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را دارید، یا خیر عنوان کرد: برای اولین‌بار حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا را تجربه می‌کنم، اما اینطور نیست که بی‌تجربه باشم، تمام تلاش خودم را می‌کنم از تجربیات گذشته و کادر فنی برای موفقیت در تاتامی اوکیناوا استفاده کنم؛ البته با توجه به شرایط المپیکی شدن کاراته همه کشورها در تلاشند تا نتایج قابل قبولی را در مسابقات پیش‌رو کسب کنند و در رشد و توسعه کاراته کشورشان در تلاش هستند، اما به هر حال ما به شدت تمرینات خودمان را زیر نظر کادر فنی پیگیری می‌کنیم و امیدوارم بتوانیم بهترین نتایج را در رویداد‌های پیش رو کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آیا حضور در یک اردوی تدارکاتی پیش از اعزام نیاز بود یا خیر، گفت: در حال حاضر شرایط برگزاری اردوها ایده‌آل است، اما اگر یکسری دیدارهای تدارکاتی و کمپ‌های تمرینی پیش از اعزام به مسابقات داشتیم می‌توانستیم با بهترین شرایط راهی ژاپن شویم. البته با همین امکانات کم کادر فنی توانست بهترین شرایط را برای ما فراهم کند تا بتوانیم در کنار یکدیگر بهترین تمرینات را انجام دهیم. جا دارد از کادر فنی تیم ملی و سمانه خوشقدم سرمربی تیم ملی،‌دارابی،‌کیانیان، کریمیان رئیس هیات و خانواده‌ام تشکر کنم که برای حضور در این اردوها و اعزام به این مسابقات برایم زحمت کشیدند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز