رئال نتوانست در این بازی امتیاز کسب کند اما یک رکورد خاص را به نام خود ثبت کرد. شاگردان آلگواسیل توانستند خوش اخلاق‌ترین تیم در یک دهه اخیر پنج لیگ برتر اروپایی شوند.

به گزارش مرور نیوز، ‌به نقل از آس، رئال سوسیداد یک‌شنبه در هفته‌ سی و چهارم لالیگا برابر مالاگا قرار گرفت و با دو گل مغلوب شد. رئال سوسیداد در دیدار برابر مالاگا هیچ خطایی انجام نداد و یک رکورد بی نظیر را در اروپا به ثبت رساند.

رئالی‌ها در 90 ‌دقیقه دیدار برابر مالاگا هیچ خطایی انجام نداد. البته آمار قابل توجه دیگری هم برای رئال به ثبت رسید. آنها با وجود شکست، 67 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتند، 14 شوت به سمت دروازه زدند و مالاگا تنها چهار ضربه زد. مالاگا از دو ضربه‌اش توانست بهره کامل را ببرد و دو گل خود را از این طریق به ثمر رساند.

تیم باسکی در این بازی خطایی انجام نداد اما یکی از بازیکنانش کارت زرد دریافت کرد. سرخیو کانالس به دلیل فریب داور توسط خاویر استرادا فرناندس جریمه شد. مالاگا در حالی 16 خطا انجام داد که توانست پس از سه بازی پیروزی را تجربه کند اما این سه امتیاز هیچ ارزشی نداشت. از طرفی رئال با این شکست تقریبا شانس کسب سهمیه اروپا را از دست داد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز