تیم فوتبال سپاهان اصفهان که امسال نتوانسته نتایج خوبی کسب کند، تا چند هفته پایانی هم سایه سقوط به دسته پائین‌تر را روی سر خود احساس می‌کرد.

به گزارش مرور نیوز، فوتبال‌دوستان اصفهانی چشم انتظار هستند تا جمعه 7 اردیبهشت هم از راه برسد و با یک چشم گریان از بابت نتایج سپاهان و با یک چشم خندان بابت نتایج ذوب‌آهن پرونده این فصل را به پایان برسانند.

منصور ابراهیم‌زاده هم که از آمریکا برای شفای این تیم به اصفهان آمد، نتوانست سپاهان را احیا کند تا با همان حال اغما گرفته این فصل را به پایان برساند.

در این بین تیم ذوب آهن در چند هفته پایانی با تحمیل شکست به تیم‌های پائین جدولی، ضمن حفظ جایگاه خود در جدول به نوعی برای همشهری خود هم جنگید.

حال در هفته پایانی این سپاهان است که باید قرض ژنرال را ادا کند و با کسب امتیاز مقابل استقلال تهران، کار دومی ذوب‌آهن را به مشکل نیندازد؛ از سوی دیگر ذوب‌آهن نیز باید با تیم سقوط کرده نفت تهران دیدار کند که با توجه به شرایط دو تیم شانس سبزپوشان برای رسیدن به پیروزی بالاست.

سپاهان می‌تواند با کسب پیروزی مقابل استقلال تهران که کار دشواری است، ضمن تضعیف روحیه این تیم در آستانه دیدار حساس در جام باشگاه‌های آسیا مقابل ذوب‌آهن اصفهان، خود را حتی تا جایگاه دهمی هم بالا بکشد تا رکورد کسب بدترین جایگاه در لیگ برترش را بهبود بخشد.

فصل هفدهم برای دو تیم اصفهانی رو به پایان است و جایگاه دو تیم هم در این فصل تفاوت معناداری دارد؛ سپاهان با همه ریخت و پاش‌هایش در انتهای جدول حتی از کسب رتبه تک رقمی هم دور مانده است و ذوب‌آهن نزدیک‌ترین تعقیب کننده قهرمان لیگ بود و نائب قهرمان شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز