نخست وزیر روسیه از فروش حدود 2 و نیم میلیون بلیت برای جام جهانی 2018 روسیه خبر داد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از سایت تاس روسیه ، بنا بر اعلام نخست وزیر روسیه برای جام جهانی 2018 روسیه حدود 2 و نیم میلیون بلیت به فروش رسیده و بیشتراز 53 درصد  از این بلیت هایی که از سوی هواداران خریده شده مربوط به هواداران خارج از مرز های روسیه است. 

نخست وزیر روسیه همچنین گفت: از هر کشور به طور متوسط 15 تا 25 هزار بلیت خریداری شده است در صورتی که بلیت هایی که از سوی هواداران ایالات متحده خریداری شده نزدیک به رقم 30 هزار نفر است.

گفتنی است تیم ایالات متحده نتوانسته در این  دوره از جام  جهانی حاضر شود اما هواداران مصمم و پر شوق آن باز هم به حضور در جام جهانی 2018 روسیه پایبندند.

او در ادامه افزود : ما  در روز 18 آوریل یک رکورد را به ثبت رساندیم به صورتی که در یک روز توانستیم 164 هزار بلیت را در عرض 24 ساعت به فروش برسانیم.

روسیه 11 شهر  از جمله مسکو، سنت پترزبورگ، سوچی، کازان، سارنس، کالینینگراد، ولگوگراد، روستوف، ، نیژنی نووگورود، یکتاپرینگر و سامرا  را به عنوان میزبان های مسابقات جام جهانی روسیه 2018 انتخاب کردند.

مسابقات جام جهانی 2018 بین 14 ژوئن و 15 ژوئیه در 12 استادیوم در 11 شهر فوق در سراسر روسیه برگزار خواهد شد.

گفتنی است 2 استادیوم در پایتخت این کشور هستند و این موضوع می تواند سبب افزایش سطوح امنیتی در این شهر در زمان برگزاری بازی های جام جهانی 2018 روسیه شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز