سرمربی اخراجی تیم الاهلی در مصاحبه‌ای به انتقاد از بی‌نظمی و غیرحرفه‌ای بودن باشگاه‌های قطری پرداخت.

به گزارش مرور نیوز، لوکا بوناچیچ، سرمربی برکنار شده تیم الاهلی در پایان هفته پنجم لیگ ستارگان قطر با حکم اخراجش مواجه شد که انتقادهای تند این مربی کروات را به دنبال داشت.

روزنامه الوطن قطر در شماره امروز خود به نقل از بوناچیچ نوشته است: فکر می‌کنم تمام مربیان به دنبال نظم و انضباط تیمی هستند، عاملی که می‌تواند رمز موفقیت هر تیمی باشد. من هم از آن دسته مربیانی هستم که بین بازیکنان تفاوتی قائل نمی‌شوم و  به دیسیپلین تیمی اهمیت زیادی می‌دهم.

لوکا بوناچیچ سپس با انتقاد از شرایط حاکم بر تیم الاهلی قطر گفت: سه یا چهار بازیکن تیم الاهلی تحمل نظم و انضباط را نداشتند. شاید مشکلات دیگری در تیم الاهلی وجود داشت که از سوی بن‌سلمان، رئیس این باشگاه اعلام نشد و حرف‌های او مبنی بر ایجاد شکاف بین من و بازیکنان را قبول ندارم. بازیکنان باید مطیع مربی و باشگاه خود باشند، اما این مسئله از سوی بعضی بازیکنان تیم الاهلی نادیده گرفته شد. هرچند در طول کار مشکل حادی با هیچ یک از بازیکنان و مدیریت باشگاه الاهلی نداشتم و روابط مبتنی بر احترام با  آنها برقرار بود.

سرمربی برکنار شده تیم الاهلی در ادامه گفت: با مسئولان باشگاه الاهلی جلسه‌ای برگزار کردم و به من گفتند از تلاش‌هایت در چهار ماه اخیر تشکر می‌کنیم و من هم خداحافظی کردم. من با صداقت و تمام وجودم کار کردم، هر چند ضعف‌هایی داشتیم، اما این اتفاقات در دنیای امروز فوتبال طبیعی است. منچسترسیتی یک باشگاه بزرگ است که در شش بازی اخیر خود پیروزی کسب نکرده و در آخرین بازی نیز به منچستریونایتد باخت، اما سرمربی خود را اخراج نکرد. متأسفانه این شرایط در فوتبال قطر حاکم نیست.

بوناچیچ در پایان تصمیم سران باشگاه الاهلی برای اخراجش را شتاب زده دانست و برای سرمربی جدید این تیم آرزوی موفقیت کرد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز