مهاجم تیم ملی فوتبال اسپانیا گفت: نرفتن به جام جهانی 2018 روسیه برایم دردناک خواهد بود. برای رسیدن به این هدف تمام تلاشم را به کار خواهم بست و خواهم جنگید.

به گزارش مرور نیوز ‌به نقل از فیفا، آلوارو موراتا مهاجم تیم ملی فوتبال اسپانیا که در ۱۵ بازی اخیر موفق شد ۱۲ گل به ثمر رساند ولی عملکرد ضعیف او در چند ماه گذشته باعث شد که در فهرست اخیر لاروخا برای دو بازی دوستانه برابر آلمان و آرژانتین غیبت داشته باشد.

آلوارو موراتا درباره حضور در جام جهانی گفت‌: من خیلی دوست دارم همراه تیم به جام جهانی بروم. نرفتن به جام جهانی 2018 روسیه برایم دردناک خواهد بود. برای رسیدن به این هدف تمام تلاشم را به کار خواهم بست و خواهم جنگید. فوتبال درباره لحظات است. محمد صلاح را ببینید که فوق‌العاده‌ است. سال  گذشته همه می‌گفتند او بهتر است فروخته شود ولی الان می‌بینید که چه شرایط خوبی پیدا کرده است. من می‌دانم که فصل خوبی نداشتم. اگر ۳۰ گل به ثمر رسانده بودم مطمئن بودم که در فهرست ‌اسپانیا قرار می‌گرفتم  ولی الان باید خودم را برای هر اتفاقی آماده کنم.

یاگو آسپاس، دیگو کاستا، رودریگو و لوکاس واسکس، چهار مهاجمی بودند که در فهرست اخیر ‌اسپانیا حضور داشتند و عملکرد خوبی هم داشتند.

آلوارو موراتا در دوره قبلی جام جهانی در فهرست ‌اسپانیا حضور نداشت و سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ‌اسپانیا ترجیح داد تا دو مهاجم را تنها در فهرست خود قرار دهد، دیگو کاستا و داوید ویا.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز