مهاجم ایرانی الغرافه گفت: به خوبی آماده این دیدار شده‌ایم. ترسی از حریف نداریم و برای پیروزی به میدان می‌رویم. من به عنوان مهاجم آماده رویارویی با هر خط دفاعی هستم.

به گزارش مرور نیوز به نقل از الرای، مهدی طارمی که در فصل جابجایی زمستانی پرسپولیس را ترک کرد و راهی الغرافه شد توانسته در همین نیم فصل حضورش عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دهد و از بهترین‌های تیمش باشد.

طارمی در گفت‌وگویی که با روزنامه الرای داشت درباره موضوعات زیادی سخن گفت.

او ابتدا درباره دیدار حساس برابر الریان در جام امیر قطر گفت: به خوبی آماده این دیدار شده‌ایم. ترسی از حریف نداریم و برای پیروزی به میدان می‌رویم. من به عنوان مهاجم آماده رویارویی با هر خط دفاعی هستم. به هر تیمی احترام می‌گذارم و نهایت تلاش خود را برای گل زدن می‌کنم با این حال باید بگویم که از هیچ تیم و خط دفاعی نمی‌ترسم.

طارمی درباره وضعیت خود در قطر گفت: من دوستان زیادی در قطر پیدا کرده‌ام. با همه بازیکنان الغرافه رابطه خوبی دارم اما سروش رفیعی در الخور و مرتضی پور علی گنجی در الغرافه بهترین و نزدیک‌ترین دوستان من هستند. کاملا با شرایط موجود در قطر و الغرافه کنار آمده‌ام. اغراق نمی‌کنم اگر بگویم که از همان روز نخست حضور در الغرافه خود را با شرایط موجود سازگار کردم. در الغرافه همه مانند یک خانواده رفتار می‌کنند. کسی که بازی‌ها و تمرینات تیم را نگاه کند متوجه چنین چیزی می‌شود. همه ما برای یک هدف تلاش می‌کنیم و آن خوشحال کردن هواداران است.

طارمی درباره این سوال که چه تیمی بیشترین شانس را برای قهرمانی در جام جهانی دارد گفت: برزیل شانس نخست کسب عنوان قهرمانی است. درباره تیم ملی فوتبال ایران هم بگویم با وجود آن که در گروه بسیار سختی قرار داریم اما شانس صعود به مراحل بالاتر را داریم. ما به خود اعتماد داریم و به خوبی می‌دانیم که بهترین تیم آسیا هستیم. من تمرینات خاصی برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دارم. صبح به صورت انفرادی تمرین می‌کنم و عصر هم با الغرافه تا با آمادگی کامل در روسیه به میدان بروم.

مهاجم سابق پرسپولیس در پایان سخنان خود آمادگی قطر برای جام جهانی ۲۰۲۲ را ستود و تاکید کرد که بی‌صبرانه در انتظار حضور جام جهانی قطر و بازی کردن در آن است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز