سرمربی بارسلونا بعد از پیروزی برابر ویارئال به ستایش از اینیستا پرداخت و گفت: او درست مثل مسی است و با این سن و سال هنوز می‌درخشد.

به گزارش مرور نیوز، بارسلونا در یک بازی معوقه در لالیگا چهارشنبه شب به مصاف ویارئال رفت و در نوکمپ توانست ۵ بر یک پیروز شود.

ارنستو والورده بعد از بازی به ستایش از اینیستا پرداخت و گفت: اینیسنا در هر بازی یک درس جدید به ما می‌دهد. او درست مثل مسی است و با این سن و سال هنوز می‌درخشد.

سرمربی بارسلونا درباره عثمان دمبله که توانست دو گل در این دیدار به ثمر برساند گفت: دمبله بازیکن بسیار با استعدادی است و توان بازی کردن با هر دو پا را دارد. گل دوم او باور نکردنی بود. او بازیکن جوانی است و بدون شک در آینده کمک زیادی به بارسلونا خواهد کرد.

والورده درباره محرومیت سنگین سرخی روبرتو گفت: این محرومیت بسیار سنگین بود. انتظار داشتم که تنها یک جلسه محروم شود.

سرمربی آبی اناری ها درباره جذب گریزمان گفت: من به چنین موضوعی اهمیت نمی‌دهم. می‌دانم خبرهای زیادی در این زمینه وجود دارد اما هیچ چیزی قطعی نشده است و همه آنها شایعه هستند.

والورده در پایان سخنان خود گفت: خوشبختانه در یک دیدار دیگر به پیروزی رسیدیم. می‌خواهیم در دیدارهای باقیمانده هم به پیروزی برسیم تا فصل را به بهترین نحو به پایان برسانیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز