رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید قرارداد البسه با شرکت ایران رایگان است و این شرکت البسه تمام تیم‌های ملی را فراهم می‌کند.

به گزارش مرور نیوز، مهدی تاج امروز در مراسم رونمایی از لباس تیم ملی حاضر و به سوالات برخی از خبرنگاران پلسخ گفت.

مراسم رونمایی از لباس کاروان تیم ملی فوتبال در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد. مهدی تاج در این مراسم اظهار کرد: به خاطر اینکه در سال حمایت از تولید ملی هستیم، قراردادی چهارساله با یکی از شرکت‌های ایرانی امضا کردیم و قرار است در همه رده‌ها از لباس‌های این برند استفاده کنیم. مفتخریم که لباسی می‌پوشیم که ایرانی است و مرغوبیت زیادی دارد. وقتی کارگر و نیروی ایرانی این کار را انجام می‌دهد باعث خوشحالی ما است.

رییس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که چه شد که با این شرکت ایرانی قرارداد امضا کند، گفت: ما فراخوان دادیم که یک شرکت داخلی دیگر و یک شرکت خارجی هم به ما اعلام آمادگی کرد. پیشنهاد شرکتی که با آن قرارداد امضا شد کیفیت بهتری دارد و کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال در نهایت این شرکت را انتخاب کرد.

همکاری به صورت رایگان است

او درباره نوع همکاری فدراسیون فوتبال و این شرکت گفت: همکاری به صورت رایگان است و این از محبت دوستان است. ما در سال‌های قبل بخشی از لباس‌ها را خریداری می‌کردیم و بعضا لباس خریداری نمی‌کردیم. همانطور که می‌دانید تیم ملی بانوان ما به فینال جام ملت‌های آسیا صعود کرد که لباس فرم یکسان نداشتند. از امسال این مشکل حل می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز