وزیر ورزش و جوانان ایران گفت: تغییر و تحولات در فدراسیون بوکس نتیجه بخش بوده و حرکت های خوب و اینده نگرانه انجام شده است.

به گزارش مرور نیوز، مسعود سلطانی‌ فر وزیر ورزش و جوانان ایران در بازدید از اردوی تیم ملی بوکس، اظهار کرد: با تعدادی جوان با انگیزه ، با قدرت و با غیرت مواجه شدیم. تغییر و تحولات در فدراسیون بوکس نتیجه بخش بوده و حرکت های خوب و اینده نگرانه انجام شده است.

او افزود: بوکس مثل خیلی از رشته های دیگر حیات و حرکت جدیدی را آغاز کرده است و همه مصمم هستند مشکلات را بر طرف کنند.

سلطانی فر تاکید کرد: حمایت و پشتیبانی کاملی هم از سوی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک انجام مَی شود. نگاهمان این است که استعدادها و ظرفیت های بوکس در کشور وجود دارند و یکی از کارهای ما هم استعدادیابی است که این مهم صورت می‌گیرد.

وزیر ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: امیدوارم در جاکارتا نتیجه خوب بگیریم و بااین حرکت خوب و با برنامه حماسه بزرگی را خلق کنیم. ستاد عالی بازی های آسیایی از یک سال پیش آغاز شده است، چرا که اعتقاد داریم با برنامه ویزی دقیق مَی توانیم حضور ابرومندانه در رویدادهای مهم داشته باشیم.

سلطانی‌فر در پایان گفت: به بوکس خیلی امیدوارم و انتظار داریم با تمام توان بجنگند و از حریم ورزش ایران دفاع کنند و با عزم و اراده افتخار آفرینی نمایند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز