سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید با اشتباه دانستن طرز تفکر مردم درباره شیوه بازی تیم او به سخت بودن پیروزی شاگردانش برابر مالاگا اعتراف کرد.

به گزارش مرور نیوز، تیم فوتبال اتلتیکومادرید شب گذشته (شنبه) در هفته دهم لالیگا میهمانش مالاگا را با نتیجه 4 بر 2شکست داد و برای کسب این پیروزی یک بازی هجومی‌ تماشایی را ارائه کرد که تحسین خبرنگاران را برانگیخت و سبب شد آنها از تغییر رویکرد  تیم تحت هدایت سیمئونه سخن به میان آورند که البته خیلی به مذاق این مربی آرژانتینی خوش نیامد.

وی پس از بازی گفت: وقتی مردم می‌گویند اتلتیکومادرید تازه حالا یک تیم هجومی شده و دارد خوب بازی می‌کند، خنده‌ام می‌گیرد.

سیمئونه درباره عملکرد تیمش برابر مالاگا اظهار داشت:بازی سختی بود اما به خوبی کنترلش کردیم. پیروزی در این بازی حق‌مان بود هر چند که به سختی آن را به دست آوردیم. زمانی که نتیجه بازی 3 بر 2 بود، خطر ما را تهدید می‌کرد و هر لحظه ممکن بود اتفاق ناگواری برای ما رخ دهد. سخت‌ترین بخش بازی، زمانی بود که 10 نفره شدیم اما به لطف ساختار بازی‌مان آن مقطع را هم سپری کردیم.

یانیک کاراسکو و کوین گامیرو که هر کدام‌شان دو گل به ثمر رساندند، سهم بسزایی به پیروزی خانگی اتلتیکو داشتند، و در پایان هم مورد تمجید سیمئونه قرار گرفتند.

او تأکید کرد: گامیرو چند هفته‌ای است که دارد خوب بازی می‌کند و به همین دلیل به تیم ملی فرانسه برگشته است. کاراسکو هم در حال پیشرفت است و پاداش سختکوشی و تلاش‌هایش را گرفته است. او هر روز دارد بهتر می‌شود اما هنوز هم کی‌تواند چیزهای بیشتری به ما ارائه 

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز