جدیدترین رنکینگ جهانی پاراتکواندو از سوی فدراسیون جهانی اعلام شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از فدراسیون تکواندو، فدراسیون جهانی تکواندو، رنکینگ ورزشکاران پاراتکواندوکار را در ماه «می» ۲۰۱۸ اعلام کرد که که براساس آن مهدی پوررهنما، سعید صادقیان‌پور، اصغر عزیزی، احمد نریمانی و محمود جعفرزاده در میان برترین‌های جهان قرار دارند.

در رنکینگ اعلامی از سوی فدراسیون جهانی، "سعید صادقیان‌پور" در وزن ۶۱- کیلوگرم (K۴۲) که مدال طلای قهرمانی آفریقا را کسب کرد با ۲۴۶ امتیاز همچنان در صدر جدول رده بندی قرار دارد، "سجاد جوانبخت" در این وزن و کلاس ۴۱ با ۶۰/۰۵ امتیاز در رده یازدهم قرار دارد.

"مهدی پوررهنما" در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۴) با ۲۹۹ امتیاز جایگاه نخست جدول رده بندی را به خود اختصاص داده است. "محمود جعفرزاده" نیز که به تازگی در کلاس K۴۴ مبارزه می‌کند با ۱۰۵/۰۸ امتیاز در رده پنجم جای گرفته است.

"محمدرضا شعبانی" در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۲) پس از کسب مدال نقره رقابت‌های قهرمانی آفریقا رده پانزدهم را به خود اختصاص داده است. "احمد نریمانی" هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۲) نیز پس از تصاحب مدال طلای قهرمانی آفریقا با ۱۸۸/۴۰ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفته است.

"اصغر عزیزی" پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۴) با کسب مدال برنز قهرمانی آفریقا و ۱۶۶/۷۲ امتیاز در جایگاه سوم جدول رده‌بندی قرار دارد. "محسن عبدی" در این وزن جایگاه بیست و دوم را در اختیار دارد. "حامد حق شناس" نیز در رده ۳۱ قرار دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز