سرمربی باواریایی‌ها از عملکرد زوج خط حمله تیمش در مصاف با آگزبورگ تمجید کرد.

به گزارش مرور نیوز، کارلو آنچلوتی در پی برد 3 بر یک شب گذشته (شنبه) شاگردانش برابر آگزبورگ در هفته نهم بوندس‌لیگای آلمان که با گلزنی روبرت لواندوفسکی (دو بار) و آرین روبن همراه شد، به خبرنگاران گفت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم، درست همانند بازی اخیرمان در جام حذفی آلمان. در نیمه اول، اوضاع به خوبی برای ما پیش رفت. پس از به ثمر رساندن دو گل بازی کاملاً در اختیار ما قرار گرفت. لواندوفسکی و روبن ترکیب خوبی را شکل دادند و این برای تیم خوب بود.

لواندوفسکی هم که در این بازی خوش درخشید، اظهار داشت: از همان دقیقه اول، بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم. خودم هم بابت گلزنی حس خوبی دارم. می‌دانستیم باید به بازی خود سرعت ببخشیم و سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم. در تمام دقایق به خوبی کنترل بازی را در اختیار داشتیم. بابت گلزنی مجددم خوشحالم. امروز حس خیلی خوبی دارم و برای کمک به تیمم برای کسب سه امتیاز بازی کاملاً آماده بودم. می‌دانستم در مقطعی از فصل در دو یا سه بازی ممکن است، نتوانم گلزنی کنم. البه فصل گذشته این انتظار به خصوص در لیگ قهرمانان طولانی‌تر شد.

بایرن که در حال حاضر صدرنشین بوندس‌لیگای آلمان است، سه‌شنبه در هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا میهمان پی‌اس‌وی آیندهوون هلند است.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز