بال هلندی سرخپوشان مونیخی می‌گوید بیشتر از اینکه به فکر تمدید قراردادش باشد، به فکر حفظ سلامتی‌اش است.

به گزارش مرور نیوز، آرین روبن شب گذشته (شنبه) در پیروزی 3 بر یک بایرن‌مونیخ برابر آگزبورگ در هفته نهم بوندس‌لیگای آلمان، گل دوم تیمش را به ثمر رساند. در حالی که در پایان فصل جاری قرارداد وی با باواریایی‌ها به پایان می‌رسد، اما روبن 32 ساله روی اینکه قراردادش با این تیم تمدید خواهد شد یا خیر، تمرکز ندارد.

 کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن‌مونیخ پیش از این اشاره کرده بود این باشگاه برای مذاکره با روبن در خصوص آینده‌اش برنامه‌ای در نظر دارد. او شب گذشته در پی پیروزی سرخپوشان مونیخی برابر آگزبورگ در مورد آینده این بازیکن هلندی گفت: نگران نباشید، فصل آینده تیم فوق‌العاده‌ای خواهیم داشت.

ماه گذشته مدیر برنامه‌های روبن که پدر اوست، عنوان کرده بود آرین در بایرن‌مونیخ خوشحال و علاقه‌مند به ماندن در این تیم است، از این‌رو مذاکره با مسوولان باشگاه بایرن‌مونیخ در فصل پاییز انجام خواهد شد.

آرین روبن پس از بازی شب گذشته به خبرنگاران گفت: رومنیگه شماره پدر من (مدیر برنامه‌هایم) را دارد و هر وقت که لازم باشد می‌تواند به او زنگ بزند و برای نوشیدن قهوه دعوتش کند، اما  تمدید قرارداد، مهمترین موضوع برای من نیست. هدف من در حال حاضر این است که سلامتی خودم را حفظ کنم و نمایش خوبی ارائه دهم. من و بایرن‌مونیخ می‌دانیم که چقدر برای هم مهم هستیم.

وی افزود: صادقانه می‌گویم که خیلی به موضوع تمدید قراردادم فکر نمی‌کنم. من اینجا هستم تا بهترین عملکردم را برای بایرن به نمایش بگذارم. می‌دانم که قراردادم در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد که این خود یک موضوع است. موضوع دیگر سالم ماندنم است که روی فرم بودنم در پی آن می‌آید. موضوع سوم در نهایت شاید بحث تمدید قراردادم باشد.

روبن در دو فصل اخیر دچار مصدومیت‌های زیادی شده و شاید همین موضوع بایرن‌مونیخ را برای تمدید قرارداد این بازیکن دلسرد کند، هرچند نباید فراموش کرد آرینِ آماده بازیکنی فوق‌العاده تأثیرگذار برای قهرمان آلمان به شمار می‌رود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز