سرمربی چلسی گفت: می‌توانم به صراحت بگویم ۱۲۰ درصد توانم را برای موفقیت چلسی به کار گرفتم. به‌ هر حال در کنار این که دوست دارم قهرمان و برنده شوم هیچ وقت از تلاشی که کردم چشم پوشی نمی‌کنم.

به گزارش مرور نیوز به نقل از ساکرنت، چلسی امشب (شنبه) در حالی در برابر منچستریونایتد در فینال جام حذفی انگلیس به میدان می‌رود که این بازی ممکن است آخرین حضور کونته روی نیمکت آبی‌های لندن باشد.

آنتونیو کونته پیش از بازی با منچستریونایتد، گفت‌: هیچ کس نمی‌تواند تعهد من نسبت به چلسی را زیر سوال ببرد. من کاملا مسوولیت‌پذیر هستم و امسال هم مانند یک قهرمان برای چلسی کار کردم. حتی می‌توانم به صراحت بگویم ۱۲۰ درصد توانم را برای موفقیت چلسی به کار گرفتم. به‌ هر حال در کنار این که دوست دارم قهرمان و برنده شوم هیچ وقت از تلاشی که کردم چشم پوشی نمی‌کنم. برای همین از حضور در چلسی در این فصل کاملا راضی هستم.

فینال جام حذفی برای هر تیمی  جذابیت‌های خاصی دارد

سرمربی آبی‌های لندن در ادامه‌ صحبت‌هایش، ‌اضافه کرد: فینال جام حذفی برای هر تیمی  جذابیت‌های خاصی دارد. هر دو تیم می‌خواهند فصل را با قهرمانی به پایان برسانند و من فکر می‌کنم انتظار یک بازی خوب را باید داشته باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز