سرمربی رئال مادرید درباره سومین قهرمانی پیاپی گفت: این جام از تلاش تیمی و هوشمندی بازیکنان به دست آمد. ما اشتیاق داریم و میل به پیروزی درونمان وجود دارد. دوباره توانستیم قهرمان شویم. به بازیکنان گفتم لذت ببرند چون ممکن است هرگز این اتفاق رخ ندهد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از آس، رئال مادرید و لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند و در نتیجه رئال مادرید توانست با نتیجه 3 بریک حریف را شکست دهد و برای سیزدهمین بار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را جشن بگیرد. زین الدین زیدان پس از بازی گفت: تشکر می‌کنم. این مادرید است. حرف دیگری نداریم. 

سرمربی رئال مادرید در ادامه اظهار کرد: اینجا حضور داریم تا زندگی کنیم. این زندگی خالصانه است. باید از لحظات بهره برد. آنها تاریخ سازی کردند. برای این لحظات و هیجان ها زندگی می کنیم. احساس خیلی زیبایی داریم. 

سرمربی فرانسوی به عجیب بودن فینال اشاره کرد و گفت: همه چیز در این بازی اتفاق افتاد اما توانستیم پیروز بازی شویم و با وجود همه اتفاق ها به فرصتمان اندیشیدیم. حتی زمانی که لیورپول بازی را به تساوی رساند. سپس بازیکنی مانند گرت بیل وارد زمین شد و توانست پیروزی را برای ما به ارمغان بیاورد. خوشحال هستیم. همه درخشیدند. عملکرد بیل مانند درخشش کریستیانو رونالدو در تورین بود. 

زیدان درباره سومین قهرمانی پیاپی اظهار کرد: این جام از تلاش تیمی و هوشمندی بازیکنان به دست آمد. ما اشتیاق داریم و میل به پیروزی درونمان وجود دارد. دوباره توانستیم قهرمان شویم. به بازیکنان گفتم لذت ببرند چون ممکن است هرگز این اتفاق رخ ندهد. 

رونالدو پس از پایان بازی به جدایی احتمالی اش از مادرید اشاره کرد. سرمربی فرانسوی در این رابطه گفت: به این موضوع فکر نمی کنیم. تنها به قهرمانی می اندیشیم. سپس باید ببینیم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز