کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل گفت: به دلیل آسیب دیدگی هنوز احساس ترس دارد و هر حرکتی را با ترس انجام می‌دهد و دوست ندارد که باز هم مصدوم شود.

به گزارش مرور نیوز به نقل از  اکیپ، نیمار در تابستان سال قبل بارسلونا را ترک کرد و راهی پاری ‌سن‌ ژرمن شد تا عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان را به خود اختصاص دهد.

این بازیکن برزیلی در پاری ‌سن‌ ژرمن با بدشانسی مواجه شد و از ماه فوریه قبل تا الان نتوانسته به خاطر آسیب‌دیدگی به میدان برود. نیمار خود را آماده حضور در جام جهانی 2018 روسیه می‌کند و امید زیادی دارد که بتواند با سلسائو نتایج درخشانی به دست آورد.

کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل در گفت‌وگویی که با اکیپ داشت درباره وضعیت کنونی خود، گفت‌: هنوز به آمادکی کامل نرسیده‌ام و برای رسیدن به شرایط بازی به زمان نیاز دارم. همه تلاش خود را به کار می‌گیرم تا آماده جام جهانی شوم. قرار است که چند دیدار دوستانه برگزار کنیم و امیدوارم که بتوانم به میدان برود.

نیمار ادامه‌ داد: آسیب‌دیدگی سختی را پشت سر گذاشتم. هنوز احساس ترس زیادی دارم و هر حرکتی را با ترس انجام می‌دهم. دوست ندارم که باز هم مصدوم شوم. رفته رفته باید این ترس از  بین رود و آماده حضور قدرتمندانه در روسیه شوم.

برزیل قبل از جام جهانی روسیه دو دیدار دوستانه را برابر کرواسی و اتریش برگزار می‌کند. دیدار نخست سلسائو در جام جهانی 2018 روسیه  برابر سوئیس خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز