سرمربی اینتر به گل خیره کننده بیل واکنش نشان داد و گفت: هر بازیکنی نمی‌تواند چنین گلی را به ثمر برساند. گل بیل سخت‌تر از گل رونالدو به بوفون بود چرا که ارتفاع توپ کمتر بود و زدن آن با چنین سرعتی بسیار سخت بود. بیل یک قهرمان بود که توانست چنین گلی را به ثمر برساند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از  مدیاست، رئال مادرید برای سومین فصل پیاپی توانست قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد. رئال مادرید در دیدار نهایی با درخشش گرت بیل لیورپول را با نتیجه‌ ۳ بر یک شکست داد. ستاره رئال مادرید در این دیدار گرت بیل بود. این بازیکن ولزی به عنوان بازیکن جایگزین وارد میدان شد و توانست دو گل به ثمر برساند.

واکنش‌ها به سوپر گل بیل در دیدار برابر لیورپول همچنان ادامه‌ دارد. این بار نوبت به اسپالتی رسید تا به این گل خیره کننده بیل واکنش نشان دهد. سرمربی اینتر گفت‌: آیا گل زیبای بیل را دیدید؟ هر بازیکنی نمی‌تواند چنین گلی را به ثمر برساند. گل بیل سخت‌تر از  گل رونالدو به بوفون بود چرا که ارتفاع توپ کمتر بود و زدن آن با چنین سرعتی بسیار سخت بود. بیل یک قهرمان بود که توانست چنین گلی را به ثمر برساند. او متخصص زدن چنین ضرباتی است.

لوچانو اسپالتی درباره وضعیت اینتر هم گفت‌: بسیار خوشحالیم که به هدف خود دست پیدا کردیم. قرار گرفتن در بین چهار تیم نخست و کسب سهمیه بسیار سخت بود اما خوشبختانه به این هدف رسیدیم. برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا باید بازیکنان بزرگی در اختیار داشت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز