سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایتالیا گفت: بعد از شکست برابر اسپانیا انتقادهای زیادی از من شد و بسیاری خواستار اخراج من شدند. چیزهای زیادی در سینه دارم که نمی‌توانم آنها را بیان‌ کنم و برای همیشه در دل نگه خواهم داشت.

به گزارش مرور نیوز به نقل از  توتو اسپورت، تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا نتوانست جواز حضور در جام جهانی 2018 روسیه را به دست آورد. بعد از  ناکامی آتزوری، جان‌ پیرو ونتورا، سرمربی این تیم از کار بر کنار شد. او بعد از  مدت‌ها به انتقاد تند از  فدراسیون فوتبال ایتالیا پرداخت.

او گفت‌: من سپر بلای فوتبال ایتالیا شدم. بسیار متاسفم که به حرف عده‌ای اطمینان و زندگی خودم را نابود کردم. بعد از شکست برابر اسپانیا انتقادهای زیادی از من شد و بسیاری خواستار اخراج من شدند. چیزهای زیادی در سینه دارم که نمی‌توانم  آنها را بیان‌ کنم و برای همیشه در دل نگه خواهم داشت.

ونتورا ادامه‌ داد: بعد از دیدار برابر مقدونیه استعفای خود را به فدراسیون ارائه دادم اما آنها قبول نکردند. می‌خواستم بعد از صعود به جام جهانی کناره‌گیری کنم چون تحمل این همه مشکل را نداشتم. امیدوارم که روبرتو مانچینی روزهای خوبی را تجربه کند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز