سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا بعد از شکست مقابل فرانسه گفت: حضور در چنین دیدارهای دوستانه‌ای به سود ما است و باعث می‌شود که تیم تجربه لازم را به دست آورد. البته در هیچ شرایطی باختن خوب نیست و باید بازیکنان چنین چیزی را باور کنند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از مدیاست، تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا در دومین حضور مانچینی در نیمکت آتزوری در دیداری دوستانه به مصاف فرانسه رفت و با نتیجه سه بر یک به نفع فرانسه به پایان رسید تا ایتالیا با سرمربی جدید خود یک نتیجه‌ ناامید کننده را به دست آورد.

روبرتو مانچینی، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: باید اعتراف کنم که در شرایط کنونی تیم‌ ‌ملی با فرانسه تفاوت دارد و آن‌ها بهتر از ما هستند. البته این را هم باید بگویم که می‌توانستیم  در این دیدار بازی را با تساوی به پایان رسانیم.

او ادامه‌ داد: حضور در چنین دیدارهای دوستانه‌ای به سود ما است و باعث می‌شود که تیم تجربه لازم را به دست آورد. البته در هیچ شرایطی باختن خوب نیست و باید بازیکنان چنین چیزی را باور کنند. دیدار برابر فرانسه به کلی با دیدار برابر عربستان متفاوت بود. بازیکنان تلاش بیش‌تری از خود نشان دادند و انگیزه بالایی هم داشتند. بدون شک در یک سال آینده خود را به سطح فرانسه خواهیم رساند.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا در پایان سخنانش، ‌اضافه کرد: در شرایط کنونی فرانسه از ما بهتر است و این یک واقعیت است. باید تلاش زیادی از خود نشان دهیم تا به سطح فرانسه برسیم. ما در مسیر درستی گام برمی‌داریم و بازی به بازی بهتر خواهیم شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز