سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه گفت: بازی در تیم ملی اهمیت زیادی دارد و این را بازیکنان تیم ملی اسپانیا می‌دانند و در هر دیدار باید برابر برد تلاش کنند.

به گزارش مرور نیوز به نقل از اکسپرس، تیم ملی فوتبال اسپانیا یکی از حریفان ایران در جام جهانی 2018 روسیه، امشب (یک‌شنبه) در دیداری دوستانه برابر تیم ملی سوئیس دیدار خواهد کرد. 

بازیکنان لاروخا در ۱۱ روز قبل از جام جهانی در شرایط خوبی به سر می‌برند. قهرمانی اتلتیکومادرید در لیگ اروپا، رئال مادرید در لیگ قهرمانان و بارسلونا در لالیگا و کوپا دل ری باعث بالا رفتن روحیه عمده بازیکنان این تیم نیز شده است.

یولن لوپتگی سرمربی تیم ملی فرانسه قبل از دیدار برابر سوئیس گفت:‌ موفقیت تیم‌های اسپانیایی در رده باشگاهی خوب است و باعث شده بازیکنان ما شاد و خوشحال باشند و از روحیه بالایی نیز برخوردار باشند. حالا وقت کار در رده ملی است و بازیکنان باید تلاش کنند تا تیم را در جام جهانی به موفقیت برسانند. بازی در تیم ملی اهمیت زیادی دارد و این را بازیکنان تیم ملی اسپانیا می‌دانند و در هر دیدار باید برابر برد تلاش کنند.

همچنین داوید دخئا دروازهبان اسپانیا نیز گفت: همه چیز خوب و آرام پیش می‌رود. تمام تمرکز ما روی بازی نخست برابر پرتغال است. من خیلی خوشحال، راضی و متمرکز در تیم ملی اسپانیا هستم. جام جهانی اهمیت زیادی برای ما دارد تا بتوانیم بهترین عملکرد خودمان را نشان دهیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز