اسطوره فوتبال آرژانتین و باشگاه ناپولی ایتالیا از هموطن خود در یوونتوس به عنوان یک خائن یاد کرد.

به گزارش مرور نیوز، روزی که انتقال گونسالو ایگواین از ناپولی به یوونتوس و قرارداد 90 میلیون یورویی‌اش با بانوی پیر که رقیب اصلی تیم او در کورس قهرمانی بود قطعی شد، دیدیه‌گو مارادونا تلاش فراوانی کرد که درباره این اتفاق اظهارنظری آمیخته با احساسات متعصبانه‌اش نسبت به ناپولی انجام ندهد.

در آن روزها در حالی که اکثر اهالی شهر ناپل از ایگواین به عنوان یک خائن یاد می‌کردند، مارادونا سعی کرد به هموطنش برای پیوستن به یوونتوس حق دهد اما گلی که ایگواین شب گذشته (شنبه) در بازی خانگی یوونتوس به ناپولی زد و با آن شکست تیم میهمان را رقم زد، سبب شد مارادونا احساس واقعی خود را درباره هموطنش بروز دهد و مثل دیگر طرفداران ناپولی از مهاجم پیشین رئال‌مادرید به عنوان یک خائن یاد کند.

مارادونا درست در شبی شاهد شکست تیم محبوب دوران بازیگری‌اش بود که 56 ساله شد و زخم خوردن از ایگواینی که تا فصل پیش قهرمان ناپل بود، تلخی این باخت را برای او دو چندان کرد.

اسطوره فوتبال آرژانتین گفت: امروز تولد 56 سالگی من است اما ناراحتم چون ما به یوونتوس باختیم. مقابل این یوونتوس، ناپولی که من برایش بازی می‌کردم، حتماً چهار گل می‌زد. اگر باور نمی‌کنید، می‌توانید بروید و از پدران‌تان بپرسید. این یوونتوس قدرت یوونتوسی که من روبه‌رویش بازی می‌کردم را ندارد.

ایگواین شب گذشته بعد از زدن گل دوم پیروزی 2 بر یک یوونتوس در تورین، خوشحالی نکرد اما این حرکت او هم نتوانست از نفرتی که مارادونا از او پیدا کرده است، کم کند.

مارادونا اظهار داشت: من خائن نیستم. برایم مهم نیست که ایگواین چه کار کرد. او می‌تواند به همین منوال به کارش ادامه دهد. برای من او واقعاً مهم نیست. من عذاب وجدان ندارم چون هرگز به ناپولی خیانت نکرده‌ام. ناپولی در قلب من است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز