تیم ترک گروژنی در حضور ملی پوش ایرانی خود بازی خارج از خانه هفته دوازدهم لیگ برتر روسیه برابر اورال را با پیروزی به پایان رساند.

به گزارش مرور نیوز، تیم‌های اورال و ترک گروژنی ظهر امروز (یکشنبه) در ورزشگاه شهر اکاترینبورگ به مصاف هم رفتند که در پایان یاران میلاد محمدی پیروزی ارزشمند 4 بر یک را کسب کردند.

چانتوریا، مهاجم 23 ساله گرجستانی تیم اورال در دقیقه 11 از روی نقطه پنالتی گل اول بازی را به ثمر رساند، اما بکیم بالاج، ملی پوش آلبانیایی ترک گروژنی در دقیقه 43 گلزنی کرد تا دو تیم با نتیجه تساوی یک بر یک به رختکن بروند.

در نیمه دوم ترک گروژنی دو بار دیگر به گل رسید. بالاج در دقیقه 57 دومین خود و تیمش را وارد دروازه اورال کرد. در دقیقه 60 نیز دینگا، مدافع اورال به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا نتیجه سر بر یک به سود تیم ترک گروژنی رقم بخورد. در آخرین دقیقه بازی آلبای چهارمین این تیم را به ثمر رساند.

میلاد محمدی، ملی پوش ایرانی تیم ترک گروژنی 90 دقیقه در ترکیب این تیم بازی کرد. این در حالی است که برخی رسانه‌ها از مصدومیت این بازیکن خبر داده و او را غایب بازی با سوریه معرفی کرده بودند.

ترک گروژنی با این پیروزی خارج از خانه  21 امتیازی شد و با دو پله صعود در جدول رده بندی به جایگاه چهارمی دست یافت. اورال 9 امتیازی نیز رده دوازدهمی را همچنان حفظ کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز