گلزن تیم ملی انگلیس معتقد است: جام جهانی با همه جام‌ها فرق دارد. موفقیت در آن بسیار سخت است ولی ما می‌خواهیم به بهترین شکل خودمان را برای رسیدن به موفقیت آماده کنیم.

به گزارش مرور نیوز به نقل از گاردین،  دو تیم انگلیس و نیجریه در دیداری دوستانه پیش از شروع جام جهانی 2018 روسیه، برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر یک انگلیس به پایان رسید. در این دیدار گری کیهیل و هری کین برای انگلیس گلزنی کردند و آلکس ایوبی نیز تنها گل نیجریه را وارد دروازه انگلیس کرد.

هری کین بعد از این دیدار و گلزنی برای انگلیس گفت: خیلی از تیم‌های قدرتمند در جام جهانی به این موضوع واقف هستند که انگلیس مدعی جدی برای جام جهانی است. جام جهانی با همه جام‌ها فرق دارد. موفقیت در آن بسیار سخت است ولی ما می‌خواهیم به بهترین شکل خودمان را برای رسیدن به موفقیت آماده کنیم. خیلی از ما شاید باور نداشته باشیم ولی انگلیس تیمی قدرتمند و مدعی است. رسیدن به موفقیت در روسیه دشوار و طولانی است و ما می‌خواهیم که به بهترین شکل در این تورنمت موفق باشیم و عنوان قهرمانی را به دست بیاوریم.

او در ادامه گفت: اگر در همه دیدارها مثل بازی با نیجریه باشیم می‌توانیم برای هر تیمی خطرساز شویم و به رویاهای بزرگی در این جام فکر کنیم. 

همچنین جان اوبی میکل کاپیتان تیم ملی نیجریه که مدت‌ها در چلسی بازی کرد عنوان کرد انگلیس با همین نوع بازی می‌تواند حداقل تا نیمه نهایی جام جهانی صعود کند.

تیم ملی فوتبال انگلیس در آخرین دیدار دوستانه خود قبل از جام جهانی باید با تیم ملی کاستاریکا دیدار کند و در ادامه به روسیه خواهد رفت تا بازی‌های خود را در گروه G انجام دهد جایی که سه شیر به مصاف تیم‌های بلژیک، پاناما و تونس خواهد رفت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز