مهاجم تیم ملی فوتبال فرانسه گفت: من گریزمان را یکی از ۱۰ بازیکن برتر دنیا می‌دانم. با این ترکیب خوب در جام جهانی به این فکر می‌کنیم که بتوانیم نتایج خوبی را به دست بیاوریم.

به گزارش مرور نیوز به نقل از اکیپ، عثمان دمبله ستاره پرحاشیه که اکنون در عضویت بارسلونا به سر می‌برد در بازی برابر ایتالیا یکی از گل‌های فرانسه را به ثمر رساند. این بازیکن از سوی هم تیمی جوان خود یعنی کیلیان ام‌باپه به عنوان بهترین بازیکن جوان جهان معرفی شده است.

کیلیان ام باپه با تمجید از دمبله گفت: ما همکاری خوبی با دمبله در تیم ملی فوتبال فرانسه داریم و خوشحالیم که او را در کنار خودمان داریم. از نظر من دمبله بهترین بازیکن جوان جهان است و از توانایی بسیار بالایی برخوردار است و مطمئن هستم استعداد ویژه او در جام جهانی همه را شگفت زده خواهد کرد. گریزمان هم دیگر بازیکنی است که در کنار او بازی می‌کنم و من او را یکی از ۱۰ بازیکن برتر دنیا می‌دانم. با این ترکیب خوب در جام جهانی به این فکر می‌کنیم که بتوانیم نتایج خوبی را به دست بیاوریم.

فرانسه با برتری برابر ایتالیا به یک رکورد جالب توجه هم رسید. اکنون ۷ دیدار است که فرانسه موفق شده است ۲ گل یا بیشتر به حریفان خود بزند که بیشترین تعداد بازی از سال ۲۰۰۰ است. آخرین بار در زمان حضور روژه لمه در این کشور فرانسه موفق شد در ۱۲ بازی پیاپی ۲ گل یا بیشتر وارد دروازه حریفان خود کند.

تیم ملی فرانسه در اولین دیدار خود در جام جهانی 2018 روسیه باید برابر استرالیا نماینده قاره آسیا دیدار کند. 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز