در رقابت برادران آلکانتارا برای گلزنی در فصل جاری، این برادر کوچکتر است که کار‌های بزرگتر انجام داده است.

به گزارش مرور نیوز، رافینیا و تیاگو آلکانتارا که تنها دو سال با دیگر تفاوت سنی دارند، در این فصل رقابت جالبی را برای گلزنی در تیم‌های باشگاهی‌شان آغاز کرده‌اند.

برادر بزرگتر تیاگو است که در بایرن‌مونیخ بازی می‌کند و برادر کوچکتر رافینیایی است که برای بارسلونا توپ می‌زند. این فصل برای هر دو عضو خانواده آلکانتارا فصل خوبی بوده است و رقابت سالمی هم میان آنها برای گلزنی شکل گرفته است، رقابتی که تا الان در آن برادر کوچکتر از برادر بزرگترش بهتر کار کرده است.

رافینیای 23 ساله در این فصل گل‌های مهمی برای بارسلونا به ثمر رسانده است که آخرین آنها شب گذشته (شنبه) در نیوکمپ برابر گرانادا بود و از قضا تنها گل بازی از آب درآمد و مسبب پیروزی کاتالان‌ها برابر میهمان سرسخت‌‌شان شد.

در آلمان هم تیاگوی 25 ساله که یکی از بازیکن ترکیب اصلی بایرن‌مونیخ تحت هدایت کارلو آنچلوتی است، پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت‌هایی که بخش اول دوران بازیگری‌اش را تحت تأثیر قرار داد، حالا شروع به اوج‌گیری کرده است.

از فصل 14-2013 که تیاگو بارسلونا را به مقصد بایرن‌مونیخ ترک کرد، رافینیا 88 بازی انجام داده که 58 بار آن برای بارسلونا و 30 بار دیگرش برای سلتاویگو بوده است. او در این 88 بازی 13 گل زده است و این فصل هم تا الان برای وی خوب پیش رفته است. او در 6 باری که در این فصل لالیگا و هشت بار که در تمامی رقابت‌ها به میدان رفته پنج گل زده که همه آنها در لیگ بوده است.

تیاگو اما از بدو ورودش به مونیخ تاکنون 93 بازی برای باواریایی‌ها انجام داده و در آن 10 گل برای آنها زده که تنها یکی از آنها در هشت بازی‌اش در این فصل به ثبت رسیده است.

رافینیا بازیکنی نیست که به خاطر تبحرش در ضربات تمام کننده معروف باشد اما در این فصل او تقریباً با هر ضربه داخل چارچوبش توانسته به گل برسد. رقابت او با برادرش اما همچنان ادامه دارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز