ستاره مصری تیم لیورپول گفت: وقتی مصدوم شدم اول فکر می‌کردم جام جهانی را به طور کامل از دست داده‌ام. خیلی ناراحت کننده و شوک آور بود.

به گزارش مرور نیوز به نقل از دیلی میل، محمد صلاح در فینال لیگ قهرمانان اروپا مصدوم شد و از زمین بازی بیرون رفت. در نهایت تیمش سه بر یک در فینال لیگ قهرمانان اروپا باخت و از رسیدن به عنوان قهرمانی باز ماند.

محمد صلاح درباره اتفاقات لیگ قهرمانان اروپا، گفت‌: مصدومیت و ترک زمین در فینال لیگ قهرمانان بدترین خاطره فوتبالی من محسوب می‌شود. متاسفم که چنین اتفاقی رخ داد و نتوانستم هواداران لیورپول را خوشحال کنم.

 تیم‌ ‌ملی فوتبال مصر در اولین بازی خود در جام جهانی 2018 روسیه باید برابر اروگوئه به میدان برود. دیداری که حضور صلاح در آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

ستاره مصری در پایان، گفت‌: وقتی مصدوم شدم اول فکر می‌کردم جام جهانی را به طور کامل از دست داده‌ام. خیلی ناراحت کننده و شوک آور بود ولی فکر می‌کنم بتوانم به بازی نخست برسم. برای ما همین که به جام جهانی روسیه صعود کرده‌ایم دستاورد بزرگی است و مانند این است که ‌اسپانیا قهرمان جام جهانی شده است. خوشحال هستیم که در جام جهانی حضور داریم و در این رقابت‌ها با تمام توان بازی خواهیم کرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز