مدافع تیم ملی در واکنش به انتقادهایی که از او نسبت به عملکردش در بازی با ترکیه می‌شود گفت: انتقادها همیشه برای هر بازیکنی وجود دارد اما مهم این است که سرمربی تیم راضی باشد و من به عنوان بازیکن تمام تلاشم را می‌کنم که خواسته‌های سرمربی را اجرا کنم.

به گزارش مرور نیوز، روزبه چشمی مدافع تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه تمرین تیم ملی پیش از نخستین بازی در جام جهانی 2018 روسیه گفت: با توجه به تمرین‌هایی که داشتیم شرایط خوبی پیدا کرده‌ایم و با تلاش بازیکنان و کادر فنی، از لحاظ روحی و جسمی هم در وضعیت خوبی هستیم. در چند روز باقی مانده هم تلاش می‌کنیم تا به آمادگی صددرصد برسیم.

او افزود: بازی با مراکش مهم‌ترین بازی ما در گروه است و ان‌شاءالله با برد این تیم، به صعود امیدوار شده و تاریخ‌سازی می‌کنیم.

مدافع تیم ملی همچنین در واکنش به انتقادهایی که از او نسبت به عملکردش در بازی با ترکیه می‌شود عنوان کرد: انتقادها همیشه برای هر بازیکنی وجود دارد اما مهم این است که سرمربی تیم راضی باشد و من به عنوان بازیکن تمام تلاشم را می‌کنم که خواسته‌های سرمربی را اجرا کنم. همچنین تمام تلاشم را خواهم کرد که نظر منتقدان را هم عوض کنم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز