رئیس فدراسیون پزشکی ـ ورزشی با بیان این که پزشکان داخلی توانایی انجام سخت‌ترین جراحی‌ها را دارند، گفت: امیدوارم رضا یزدانی هر چه‌ زودتر در مورد جراحی آشیل پای خود تصمیم‌گیری کند.

به گزارش مرور نیوز، دکتر نوروزی،  رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با بیان این مطلب افزود: رضا یزدانی یکی از قهرمانان بزرگ کشورمان است و ما حاضریم  برای درمان پای مصدوم وی هر گونه همکاری را داشته باشیم.
رئیس فدراسیون پزشکی – ورزشی ادامه داد: مصدومیت یزدانی از ناحیه آشیل پا است و نیاز فوری به جراحی دارد و با جلساتی که با همکاران و پزشکان حاذق در این زمینه در کشور داشتیم، مطمئن هستیم که جراحی وی موفقیت آمیز خواهد بود.
نوروزی تصریح کرد: این نوع آسیب دیدگی، مصدومیت شایعی است و بارها در کشورمان توسط متخصصان داخلی درمان شده است.
وی تأکید کرد: البته ما در این مورد پیشنهاد دهنده هستیم و تصمیم‌گیرنده شخص رضا یزدانی است اما طبق وظیفه ذاتی خود تمامی هزینه‌های درمان و روند بهبودی وی را در داخل کشور تقبل می کنیم و از این بابت هیچ مشکلی نداریم.
رئیس فدراسیون پزشکی – ورزشی افزود: فدراسیون پزشکی ورزشی دکتر نادری فوق تخصص مچ پا را برای این عمل جراحی به یزدانی پیشنهاد داده است و وی نیز اعلام کرده برای این موضوع آمادگی کامل را دارد.
نوروزی در پایان خاطرنشان کرد: درمان مصدومیت زانوی بهداد سلیمی پیش از المپیک یکی از نمونه‌های شاخص کار متخصصان و پزشکان حاذق داخلی است و ایشان توانست با بهبودی کامل در رقابت های المپیک برزیل حضور یابد، امیدوارم یزدانی نیز هرچه زودتر تصمیم خود را در مورد درمان پای آسیب دیده خود بگیرد و با اعتماد به کادر مجرب پزشکی کشورمان، از بند مصدومیت رهایی یابد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز