کاپیتان تیم ملی انگلیس گفت: باید شجاع باشیم و فوتبال شجاعانه‌ای در روسیه به نمایش بگذاریم. شاید جو خوبی در فوتبال انگلیس وجود نداشته باشد و کسی از حرف من استقبال نکند ولی ما برای قهرمانی به جام جهانی می‌رویم.

به گزارش مرور نیوز به نقل از دیلی میل، تیم ملی فوتبال انگلیس در رقابت های  جام جهانی 2018 روسیه، باید با تیم‌های بلژیک، پاناما و تونس دیدار کند.

هری کین، کاپیتان تیم ملی انگلیس که فصل موفقی را در تاتنهام داشت توصیه‌هایی به بازیکنان این تیم برای موفقیت در جام جهانی کرد و گفت: باید شجاع باشیم و فوتبال شجاعانه‌ای در روسیه به نمایش بگذاریم. شاید جو خوبی در فوتبال انگلیس وجود نداشته باشد و کسی از حرف من استقبال نکند ولی ما برای قهرمانی به جام جهانی می‌رویم. الان که بازوبند کاپیتانی را به بازو می‌بندم بیش‌تر احساس غرور می‌کنم و می‌خواهم سهم عمده‌ای در موفقیت تیمم داشته باشم. باید برای موفقیت در جام جهانی فوتبال هجومی بازی کنیم. یک فوتبال هجومی با محوریت مالکیت توپ می‌تواند ما را به موفقیت برساند.

او در ادامه گفت: شاید همه بگویند بهتر است در جام جهانی دفاعی بازی کرد و نباخت ولی این ذهنیت در تیم ملی انگلیس وجود ندارد. ما می‌خواهیم اول بازی نخست و در ادامه بازی‌های دوم و سوم را در مرحله گروهی ببریم و صعودی مقتدرانه به مرحله بعد داشته باشیم و در ادامه گام به گام پیش خواهیم رفت. برای موفقیت باید ذهنیت بازیکنان تغییر کند و اهداف بزرگی در سر داشته باشند. 

این اولین حضور هری کین در جام جهانی است. او در یورو ۲۰۱۶ هم در تیم ملی کشورش بازی کرد ولی نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز