سرمربی نراتزوری پس از شکست یک بر صفر تیمش در خانه سامپدوریا دلایل ناکامی اینتری‌ها برای کسب نتیجه در هفته‌های اخیر را توضیح داد.

به گزارش مرور نیوز، تیم فوتبال اینتر شب گذشته (یکشنبه) در یازدهمین بازی خود در این فصل سری A در خانه سامپدوریا با نتیجه یک بر صفر تن به شکست داد که این پنجمین شکست نراتزوری از ابتدای فصل جدید لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا بود و باعث سقوط آن به رده یازدهم جدول شد، اتفاقی که سبب شده یک بار دیگر شائبه اخراج قریب الوقوع فرانک دی‌بوئر از مربیگری اینتر شکل بگیرد. سرمربی هلندی اینتر که پیروزی 2 بر یک تیمش برابر تورینو در روز چهارشنبه هفته گذشته کمی از فشار انتقادات رسانه‌ها علیه او کاسته بود، حالا دوباره خودش را زیر فشار می‌بیند.

دی‌بوئر پس از بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: من واقعاً ناراحتم. در نیمه اول ما اصلاً بازی نکردیم. در نیمه دوم ما فوتبال واقعی‌مان را نشان دادیم، اما من نمی‌توانم درک کنم که چرا فقط در همان یک نیمه توانستیم این کار را انجام دهیم. من اینتر را در این بازی تیمی ندیدم که اعتمادبه‌نفس لازم برای کسب پیروزی را داشته باشد. در تحلیلی که پیش از بازی داشتیم، درباره این موضوع صحبت کرده بودیم. نمی‌دانم که چرا بازیکنم دوباره بی‌شخصیت بازی کردند. بین دو نیمه من واقعاً از دست آنها عصبانی بودم.

دی‌بوئر افزود: مشکل اینتر فقط روانی است. تیم ما کیفیت بالایی دارد، اما وقتی که از نظر روانی مشکل داریم، نمی‌توانیم کار زیادی انجام دهیم و نظیر این مشکلات را در نیمه اول دیدید. زمانی که توپ را در اختیار داریم، باید بازی کنیم. در نیمه دوم این کار را انجام دادیم، اما در نیمه اول ارسال توپ‌های بلند تنها کاری بود که انجام دادیم و تصمیمات نادرستی که گرفتیم به ما ضربه زد.

سرمربی اینتر تأکید کرد: اینتر در حال حاضر مشکل دارد. من سعی کردم که در فاصله بین دو نیمه این موضوع را به بازیکنان گوشزد کنم و نتیجه‌اش تغییر وضعیت بازی‌مان در نیمه دوم شد.

یکی از اتفاقات جالب توجه بازی، عصبانیت اِدر هنگام تعویض شدنش بود که حتی حاضر نشد با دی‌بوئر دست بدهد. دی‌بوئر درباره آن صحنه نیز عنوان کرد: اِدر بازیکنی است که همیشه می‌خواهد برنده باشد و با صددرصد توانش تلاش می‌کند، اما او در این اواخر زیاد بازی کرده و انرژی‌اش کم شده است. او در این بازی هم بد کار نکرد، اما من می‌خواستم در بازی تیمم تغییری ایجاد شود.

دیگر نکته جالب توجه بازی اینتر در خانه سامپدوریا این بود که خرید 29.5 میلیون یورویی این تیم، گابریل باربوسا (گابیگول) حتی روی نیمکت هم ننشسته بود.

دی‌بوئر در پاسخ به سؤال خبرنگاران درباره وضعیت مهاجم برزیلی تیمش گفت: گابیگول بازیکن خوبی است و هنوز زمان زیادی برای بازی کردن دارد، اما به نظر من او هنوز آماده نیست.

همان‌طور که انتظار می‌رفت موضوع یکی از سؤالاتی که از دی‌بوئر پرسیده شد، احتمال اخراج او به خاطر نتایج ضعیف تیمش در این فصل بود.

وی در پاسخ به این فوتبال گفت: من هنوز به تیمم اعتماد دارم و فکر می‌کنم که ما می‌توانیم این مقطع بسیار سخت را رد کنیم. تیم ما واقعاً باکیفیت است، اما این کافی نیست. همیشه باید با صددرصد توان‌مان بازی کنیم. اگر می‌خواهید بدانید که من اخراج می‌شوم یا نه باید از باشگاه بپرسید. من دارم کار خودم را انجام می‌دهم و این تنها کاری است که در حال حاضر از دستم بر می‌آید.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز