مدیر اجرایی باشگاه میلان می‌گوید حاضر به همکاری با مالکان چینی جدید روسونری نیست مگر اینکه آنها به او اجازه دهند که به فعالیت خود در سمت فعلی‌اش ادامه دهد.

به گزارش مرور نیوز، آدریانو گالیانی اعلام کرد که اگر مالکان چینی باشگاه میلان از او بخواهند در پستی غیر از آنچه که در حال حاضر دارد، برای روسونری کار کند، به دوران طولانی همکاری‌اش با روسونری پایان می‌دهد.

انتقال مالکیت باشگاه میلان در شرف کامل شدن است و انتظار می‌رود که تا پایان ماه نوامبر (یک ماه دیگر) این پروسه تکمیل شود و احتمال اینکه گالیانی هم در آن زمان سن‌سیرو را ترک کند، وجود دارد.

گالیانی در این خصوص اظهار داشت: من آمادگی ماندن در میلان را ندارم، اگر قرار باشد در پستی غیر از مدیراجرایی فعالیت کنم. کسی از من چیزی نپرسیده است، اما بعد از 30 سال فعالیت در جایگاه مدیر اجرایی، حاضر نیستم در پست دیگری کار کنم.

گالیانی افزود: من حتی آمادگی ماندن در هیئت مدیره باشگاه را هم ندارم. احساس می‌کنم برای کاری که انجام داده‌ام حداقل باید ارزش و احترامی وجود داشته باشد.

مدیر اجرایی روسونری سپس به شکست 3 بر صفر هفته گذشته این تیم برابر جنوا اشاره کرد که در خط میانی و دفاعی تیم متزلزل نشان دادند.

وی گفت: تقریباً تمام هافبک‌های میلان به دلیل مصدومیت غایب هستند و در همین حال بنا به دلایلی سه نفر از پنج دفاع کناری ما هم غایب هستند. در خط حمله نیز امبایه نیانگ تا یکی دو روز قبل تب داشت و حالش خوب نبود. اگر چنین مشکلاتی وجود نداشته باشد، تیم ما از نظر کمی و کیفی مشکلی ندارد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز