در ادامه رقابت‌های جام جهانی 2018 روسیه پنج شنبه سه مسابقه برگزار خواهد شد.

به گزارش مرور نیوز، رقابت‌های جام جهانی 2018 روسیه پنج شنبه 31 خرداد با برگزاری سه دیدار ادامه خواهد یافت. تا هشتمین روز این رقابت‌ها برگزار شود..ساعت پخش مسابقات در هشتمین روز به شرح زیر است:

ساعت ۱۶:۳۰/ فرانسه- پرو ورزشگاه اکاترینبورگ

دیدار تیم‌های فرانسه و پرو در گروه C. از ساعت ۱۹:۳۰ آغاز می‌شود.

تیم ملی فوتبال فرانسه در حالی به مصاف تیم ملی فوتبال پرو می‌رود که در نخستین دیدار خود برابر تیم استرالیا توانست به پیروزی ۲ بر یک برسد و با کسب ۳ امتیاز در رده نخست جدول این گروه قرار دارد.

در آن طرف تیم ملی فوتبال پرو قرار دارد که در اولین دیدار خود برابر تیم دانمارک با دریافت یک گل تن به شکست داد و بدون امتیاز در قعر جدول این گروه قرار گرفت.

ساعت ۱۹:۳۰/ استرالیا- دانمارک ورزشگاه سامارا

دیدار تیم‌های دانمارک و استرالیا در گروه C. از ساعت ۱۶:۳۰ آغاز می‌شود.

تیم ملی فوتبال استرالیا در حالی به مصاف تیم فوتبال دانمارک می‌رود که در نخستین دیدار خود برابر تیم فرانسه به میدان رفت و در نهایت با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد و بدون امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفت

در آن سوی میدان تیم ملی فوتبال دانمارک قرار دارد که در اولین دیدار خود برابر تیم پرو توانست با یک گل از سد این تیم عبور کند و با کسب ۳ امتیاز بعد از تیم فرانسه در رده دوم جدول قرار گرفت.

ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین- کرواسی ورزشگاه نیژنی نووگورود

دیدار تیم‌های آرژانتین و کرواسی در گروه D. از ساعت ۲۲:۳۰ آغاز می‌شود.

تیم ملی فوتبال آرژانتین در حالی به مصاف تیم فوتبال کرواسی می‌رود که در دیدار نخست خود برابر تیم ایسلند به تساوی یک بر یک رضایت داده است و با کسب یک امتیاز در رده دوم جدول این گروه قرار دارد.

تیم ملی فوتبال کرواسی در حالی برابر یاران مسی به میدان می‌رود که در دیدار نخست خود برابر تیم نیجریه به پیروزی ۲ بر صفر رسید و با کسب ۳ امتیاز در مکان اول جدول قرار گرفته است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز