در ادامه رقابت‌های جام جهانی 2018 روسیه جمعه سه مسابقه برگزار خواهد شد.

به گزارش مرور نیوز، رقابت‌های جام جهانی 2018 روسیه جمعه 1 تیر با برگزاری سه دیدار ادامه خواهد یافت. تا نهمین روز این رقابت‌ها برگزار شود..ساعت پخش مسابقات در نهمین روز به شرح زیر است:

ساعت ۱۶:۳۰، برزیل - کاستاریکا، ورزشگاه سن پترزبورگ

تیم ملی برزیل با وجود برتری آماری در بازی نخست مقابل سوییس متوقف شد و حالا باید برابر تیم بازنده این گروه یعنی کاستاریکا به میدان برود. در روزهای اخیر نیمار به دلیل مصدومیت همراه بازیکنان سلسائو تمرین نکرد تا کمی نگرانی درباره او ایجاد شود ولی همان طور که تیته عنوان کرده او مشکلی برای همراهی برزیل برابر کاستاریکا نخواهد داشت.

ساعت ۱۹:۳۰، ایسلند – نیجریه، ورزشگاه وولگوگراد

ایسلند شگفتی‌ساز باید برای افزایش امیدهایش به صعود از سد نیجریه‌ای بگذرد که در بازی نخست ناامید کننده ظاهر شد و مقابل کرواسی با دو گل شکست خورد. آرناسون مهاجم ایسلند که کمی با ناراحتی در تمرین‌های اخیر این تیم روبه‌رو بود توانسته خودش رابه شرایط آرمانی برساند. نیجریه در صورت باخت باید حذف زودهنگامی را از جام جهانی تجربه کند.

ساعت ۲۲:۳۰، سوییس – صربستان، ورزشگاه کالینینگراد

آخرین دیدار روز جمعه هم مصاف  سوییس و صربستان دو تیم دیگر گروه است. سوییس با یک امتیاز بازی برابر برزیل روحیه گرفته و از طرفی صربستان هم که با کاشته کولاروف کاستاریکا را شکست داد برای قطعی کردن صعود خود باید از سد سوییس بگذرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز