شنبه با برگزاری سه مسابقه جام جهانی روسیه ادامه خواهد یافت.

به گزارش مرور نیوز، رقابت‌ های جام جهانی 2018 روسیه شنبه 2 تیر با برگزاری سه دیدار ادامه خواهد یافت. تا دهمین روز این رقابت‌ها برگزار شود..ساعت پخش مسابقات در دهمین روز به شرح زیر است:

ساعت ۱۶:۳۰، بلژیک - تونس، ورزشگاه اسپارتاک

تیم ملی فوتبال بلژیک در دومین بازی خود برای قطعی کردن صعود خود باید شاگردان نبیل معلول را شکست دهد. شیاطین سرخ فوتبال اروپا که در بازی  نخست با سه گل پاناما را شکست دادند امیدوارند نمایش درخشان‌شان در این دور هم ادامه یابد و با حذف تونس جلوی پیچیده شدن گروه را بگیرند.

ساعت ۱۹:۳۰، کره جنوبی - مکزیک، ورزشگاه روستوف

نماینده قاره آسیا بعد از شکست روز نخست برابر سوئد بازی حساسی با مکزیکی خواهد داشت که با شکست آلمان و ارائه بازی خوب برای همه مدعیان خط و نشان کشید. هرچند در آن بازی چند بازیکن مکزیک از جمله لوزانو گلزن این تیم هم با بیماری بازی کردند. این دو تیم در جام جهانی ۹۸ فرانسه هم در مرحله گروهی با هم هم‌گروه بودند که در آن مسابقه مکزیک با نتیجه ۳ بر یک پیروز شد.

ساعت ۲۲:۳۰، آلمان - سوئد، ورزشگاه سوچی

مدافع عنوان قهرمانی که این جام را با شکست شروع کرد باید برابر سوئد به میدان برود. جدالی حیثیتی برای شاگردان لوو که احتمالا تیمش را با چند تغییر به زمین بفرستد. گفته می‌شود مسعود اوزیل به دلیل بازی ضعیف برابر مکزیک نیمکت نشین خواهد بود و از طرف دیگر همان طور که یواخیم لوو عنوان کرد به احتمال زیاد متس هوملس نیز در این مسابقه غایب باشد. سوئد با برتری در این مسابقه می‌تواند صعودش را به مرحله بعد قطعی کند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز