نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در جمع ۴۷ کشور آسیایی اکنون در اکثر رشته های فوتبالی در صدر قرار داریم حاصل تلاش خانواده فوتبال است.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، علی کفاشیان در مراسم معارفه سرپرست جدید سازمان لیگ گفت: از حضور در این جمع خوشحالم. این افراد خانواده فوتبال هستند و سال‌ها برای فوتبال زحمت کشیده‌اند. اگر در جمع 47 کشور آسیایی اکنون در اکثر رشته‌های فوتبالی در صدر قرار داریم، حاصل تلاش خانواده فوتبال است. فقط در بحث فوتبال بانوان خیلی توانمند نبوده‌ایم که آن هم پیشرفتش آغاز شده است. از مدیریت مهدی تاج هم تشکر می‌کنم. باید قدردان زحمات علی کاظمی باشیم  مردی که چه در هیئت فوتبال و چه در سازمان لیگ اقدام‌های موثری برای فوتبال انجام داده است. امیدوارم سازمان لیگ با حضور بهاروند راه تاج را در سازمان لیگ ادامه بدهد و به بهاروند هم خیر مقدم می‌گویم.

همچنین علی کاظمی سرپرست سابق سازمان لیگ نیز در مراسم معارفه حیدر بهاروند گفت: سازمان لیگ با تلاش‌های مدیران قبلی شکل گرفت و حاصل یک کار گروهی است. درست مانند  فوتبال که ورزشی گروهی است و برای موفقیت در آن باید گروهی کار کرد. باید از زحمات هیئت رئیسه و روسای سابق سازمان لیگ تشکر کرد. مسوولیت سرپرستی که به من واگذار شد موقتی بود زیرا شرایط سنی پذیرش این سمت را نداشتم.

وی ادامه داد: روال قانونی مسائل باید در همه امور انجام شود. من 50 سال است که در فوتبال حضور دارم و اگر بخواهند بازهم در خدمتگزاری حاضرم ولی نمی‌خواهم بهاروند را در معذوریت اخلاقی و رفاقت قرار دهم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز